Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: VEOMA BOLNI ODNOSI;(PITANJE.....
PostPoslato: Pon Nov 10, 2008 10:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Nov 10, 2008 3:33 am
Postovi: 56
Evo malo cudnijeg pitanja,naime isla sam na sve analize koje postoje i sve je u redu,kazy,ali mi niko od doktora ni moj ginekolog ne daje konkretan odgovor,elem imam veoma jake bolove pri odnosu,imala sam i sekret naravno koji je ok.grupa.nista strasno uobicajeno,skoro sam radila i papa nikolau i kolposkopiju i svi nalazi su u najboljem redu,ex da, nasli su jednu malu ''hronicnu''upalu jajnika koja je kao od detinjstva i koja samo mora da se pratii nekad je veca nekad manja,kazu''kao vreme'' :o ,ali mene i dalje muce ti moji bolovi i ne mogy da imam normalne odnose samo u jednoj pozi i ako mirujem extra,a i tada je to ostar i neprijatan bol i bukvalno posle toga ne mogu da hodam jer me boli Cela utroba,a,inace imam stalnog partnera i ne izvodim nikakve akrobacije :oops: ,i s'vremena na vreme mi se javlja krvarenje posle odnosa,napominjem na sve to dijagnoze su ok i ne pokazuju nista.Sta se onda desava sa mnom i sta nije u redu,zna li neko ima li nekoga sa ovakvim PROBLEMOM??? HVALA UNAPRED :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 11, 2008 10:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Nov 16, 2006 4:00 pm
Postovi: 55
I meni se to jedno vreme desavalo,ali bila je u pitanju infekcija,pracena pojacanim sekretom,mozda da uradis bris na hlamidiju,ureaplazmu i mikoplazmu(ako vec nisi),meni su i vaginalete na bazi kantariona malo pomogle,sada je sve o.k.,pa se nadam da ces i ti uskoro naci razlog tog bola,znam kako je uzasno.Srecno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 12, 2008 2:03 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Nov 10, 2008 3:33 am
Postovi: 56
Jaoo ma radila sam sve moguce zive analize i ama bas sve su u redu,kazem i grupa sekreta mi je normalna.Ovo jednostavno mi je misterija.Najgore od svega mi je,sto pocinje da mi stvara odbojnost i strah.Nadam se da ce proci vremenom,hvala ti. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 6:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 23, 2007 7:54 pm
Postovi: 144
zdravo svima ,
pre dva meseca sam bila ginekologu i uradila sve analize i mogu reci sve je bilo ok , sve . papa test , kolposkopija , grupa sekreta , uz . ali sad imam problem , desilo mi se da u toku odnosa prokrvavim , da me bole sami odnosi i da imam pojacan sekret koji je redak . a inace imam problem sa imunitetom .
pozdrav i hvala svima .

_________________
borba


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 10:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Nov 10, 2008 3:33 am
Postovi: 56
E TACAK vidis napisala si da te muci ista stvar kao mene,sta je to onda sa nama u pitanju,i meni su te sve analize ok a opet nista mi nije u redu,a vidis to mi nije palo na pamet,i ja imam grdnih problema sa imunitetom,i imam nenormalnu anemiju,mislis da to ima neke veze sa tim??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 19, 2008 4:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 23, 2007 7:54 pm
Postovi: 144
pa zdravo blondice .
naravno da imunitet ima veze sa time ustvari on je odbrambeni sistem organizma tako da ako on nije dobar , onda je to mamac za svaku boljku , baktriju , virus . ja to znam ali neznam zasto mi se ovo desava . da li mozda nije nesto sakriveno , sto dodatno trazi analizu vise . i sada sam dobila ciklus koji je dosao deset dana ranije .
veliki pozdrav ,nadam se da ces javiti nesto ako saznas . ili preporuku lekara .

_________________
borba


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 20, 2008 2:25 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Nov 10, 2008 3:33 am
Postovi: 56
E bas svasta,i meni je ciklus neredovan zadnjih sest meseci po 10-ak dana ranije.Problem je u tome sto ne znam kome da se obratim jer je sa ginekoloske strane sve u redu,nedavno sam cula da ne bi bilo lose endokrinolog da se poseti,pa cim cujem nesto vise o tome javljam ti,pozzz za TACAK;0))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 09, 2008 11:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 1:35 am
Postovi: 19
Imala sam slican problem i 3 godine su mi razni ginekolozi govorili da je sve u redu, cak su me slali i kod psihologa na razgovor, da bi na kraju, to jest pre godinu dana, doktorka kod koje sam otisla slucajno, konstatovala da imam poodmaklu endometriozu, operisala sam i sad je napokon sve u redu. Puno srece u resavanju problema, znam koliko je neprijatan i bol i osecaj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 10, 2008 3:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Nov 10, 2008 3:33 am
Postovi: 56
EEE CORAKKK,bas fino sto si se javila jer su i meni to skoro nesto slicno rekli,u fazonu moze biti i da neka emocionalna blokada stvara probleme :o ,e sad,s'ozirom d znam da nisam bas toliko looda;)kod mene to nista nije pomoglo,ali to sto kazes cujem prvi put,i iskreno ne znam o cemu je rec,prospartacu po internety,a ti ako ti nije tesko,objasni mi malo vise svoj slucaj,kako ti se manifestovalo,sta je to i kako si uradila,hvala puno na odgovoru :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 11, 2008 3:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 1:35 am
Postovi: 19
Eto, znaci nisam jedina koja je slucaj za psihologa:) Salu na stranu, endometrioza moze da bude ozbiljan problem, kao sto je kod mene bio slucaj, ali nije uvek tako. Problem sam resila operacijom (klasicnom-rez na stomaku 16cm) ali da sam bila pametna uradila bi laparaskopiju (2 rupice na stomaku-kod pupka i jedna nize) i sutradan otisla kuci, ali ajde. O ovome imas dosta tema na ovom sajtu, pa potrazi, da sad ne bih sve ponavljala, ali ako ima nesto sto nije objasnjeno slobodno pitaj, pa ako znam odgovor, napisacu. U glavnom endometrioza je ono sto zovu cokoladna cista, endometrijum raste i tamo gde ne treba, na jajnicima, jajovodima... Jedan od simptoma su i jako bolne menstruacije, kakav je slucaj kod tebe? Nemoj sad da budes ubedjena da je imas:), ovo je moje iskustvo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 12, 2008 1:19 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Nov 10, 2008 3:33 am
Postovi: 56
ne,ne,necu da bydem ubedjena jer znam,da je imam vec nekoliko godina u nazad,skoro svi iz moje okoline znaju da cim se jedan dan ne pojavim na poslu ili napolje ne izadjem iz kuce a obicno se to desava jednom mesevno,svaki mesec naravno,zna se da sam dobila,sta cu,ali ja taj prvi dan kada dobijem imam monstruozne bolove,i ceo dan ne ustajem iz kreveta,ali zaista,i da vidis,ja sam mislila sve ovo vreme da to tako treba da bude i da je to normalno :o ,ali sada si me ti jako zabrinula sa time.
naravno da sam odmah trazila po internetu i nasla sam brdo stvari o endometriozi,i nije mi se svidelo to sto sam videla,tako da sam ti jako zahvalna sto si mi za to rekla,i sada cim budem imala vremena odoh da se posavetujem sa svojim ginekologom da me ispita da vidi da mi ne daj boze nije to u pitanju,ja bih najvise volela da nije,i da sam zapravo samo malo caknuta :lol: ,no,videcemo,ali mi to sve ne mirise na dobro :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 12, 2008 3:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 1:35 am
Postovi: 19
Za bolne cikluse ne znam sta bih rekla sem da ko ih nije imao ne moze da razume, meni su se od operacije smirili bolovi, nije da me bas nista ne boli ali je daleko bolje, sada mogu da ustanem iz kreveta i normalno funkcionisem sto je ranije bilo nemoguce, cak i uz brdo lekova, i ne, nije normalno da bas toliko boli. Drago mi je ako sam ikako pomogla, bar da otklonis sumnju sa toga, jer videces bice sve ok. Pisi molim te sta je bilo, kada budes isla kod lekara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 12, 2008 3:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 25, 2008 10:00 pm
Postovi: 309
Ja imam problem za koji se ispostavilo da je uzrok bakterija. Pa, po cenu da budem jako dosadna, posto kazes da si uradila SVE analize, da podsetim da i 3.grupa sekreta trazi da se uradi bakterijski bris. To ne radi ginekolog nego se ide posebno da bi se zasejale kulture. Meni ginekolog nikada to nije objasnila, i vise je volela da napamet tvrdi da njoj izgleda sve u redu, dok je mene peklo i bolelo.
Poslednji bakterijski bris mi je bio napokon u redu (jos se bojim da se eserihija ne vrati). Medjutim neprijatnost, zarenje i bol su ostali, po brisu za sada izgleda da je u pitanju samo kandida od silnih antibiotika. Na zalost ja i dalje ne mogu da imam normalno odnose, i nikada ranije nisam imala ovolike tegobe od kandide.
I meni su menstruacije bolnije nego pre - boli me nekoliko dana unapred, sto mi se ranije nije javljalo. Za sada nemam energije da istrazujem po pitanju endometroze, ali imacu u vidu.
Zaista se pitam kada ce mi se ovo dovesti u red. Uzasno je frustrirajuce, pet meseci bakterija, i sada i dalje bol od gljivica. Ja sam kastrirana zena :roll: . Velike zelje, a male mogucnosti :evil: .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 12, 2008 6:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 12:33 pm
Postovi: 33
Lokacija: beograd
Preporucujem da detaljno opisete probleme na sajtu www.prima-ginekologija.com jer ce vam direktno odgovoriti ginekolog i posavetovati dakle neko ko je strucan,nije da reklamiram ,samo zelim da pomognem,svima pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 12, 2008 7:06 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Nov 10, 2008 3:33 am
Postovi: 56
jeste EJMI znam kako ti je apsolutno te razumem,kod svih nas koji imamo te vrste problema tako,imas zelje ali nemas mogucnosti,imas zapravo,ali nismo valjda toliki mazohisti,ja ne mogu iskreno,jer prevelik je bol,i onda bolje da ne pokusavam :( a nekako se uzdam u ovog mog ginekologa da me je poslao na prave pretrage i da nije ostavljena mogucnost za te bakterije ,mada ko zna,sve je mogyce,ostao mo je samo jos ta pretraga endometrioze,pa cu videti,a poslusacu i NEVENKIN sawet,nista me ne kosta :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 76 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: