Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 69 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Pol deteta
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 4:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 23, 2009 4:24 pm
Postovi: 7
Pozdrav svima,

ja sam nova ovdje i imam jedno pitajne, ako zna neko pomoc vrlo bi mu bila zahvalna.

Imam 3 Devojcice i zelela bi da imam jos jednog decaka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 5:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
a pitanje glasi...? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 5:29 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 23, 2008 1:43 pm
Postovi: 233
verovatno glasi " kako se moze napraviti decak?"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 5:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 23, 2009 4:24 pm
Postovi: 7
Da, tako glasi pitajne. Moje 3 Cure su 10, 7 i 6 godina. Posle malo duze pause bi volela jos jednom da pokusam i naravno bi volela da dobijem jos jednog sina.

Danas sam slucajno nasla ovaj forum, inace sam prijavljena samo na jednim nemackim gde i zivim. Nemajte zamjeriti ako neumen gramaticki tacno pisat jer sam i u nemacku rodzena.

U taj nemacki forum sam upoznala dosta mami koje zele ili musko ili zensko.

U turskoj more putem vestackog oplodzejne da se odabere pol ali to moj mus u nikakom slucaju nebi dozvolio ali jedna mama koja ima vec 3 Sina samo to hoce pa bi i da pitam, dali se to radi u bivsoj Jugoslaviji???

Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: re pol
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 5:41 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
Ja sma danas cula neke vradzbine kada se moze napraviti decak, a kada devojcica :) Tipa, kada su muskarcevi hormoni jaci i obrnuto, pa da se natempira datum :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 5:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 23, 2009 4:24 pm
Postovi: 7
Kako to mislis, razjasni molim te malo bolje pa ako jos nekoga ta tema interesuje mogu i ja ispricati sta sam dosada cula


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 7:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 09, 2008 1:13 pm
Postovi: 19
Lokacija: Novi Sad
Pre par godina citala sam neki clanak o ovome u Engleskoj. Tamo su primetili ili dokazali da oficiri mornarice, koji cesto putuju imaju mnogo cesce cerke,nego sinove. Izveli su zakljucak iz toga,da ako se cesce vodi ljubav,onda je veca sansa za sinove,a ako redje,onda za cerke. Neznam da li je to naucno dokazano.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 7:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 23, 2009 4:24 pm
Postovi: 7
Andzi,

jeste, covek koji vodi cesce ljubav ima visu kolinu Spermia. I ko ima visi broj spermia ima isto visu sansu da dobije sina, to je tacno. Evo kako se podize broj spermia:

nositi prostrani ves doljni s vremena na vreme oprati se s hladnom vodom, vodit ljubav svaki 5 do 7 dana i usimat Zink-Tablete.

Muski sperma je brza al zato krace zive zato se treba sto vise prebliziti ovulacije.

I eto.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 7:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 11:42 am
Postovi: 21
Sad cu ja da vam kazem nesto.Nas kucni prijatelj ima sina,cerku ,sina,cerku,dakle 4 kom.On je meni rekao sledece kad sex dugo traje mislim na predigru onda su devojcice.Kad zenu prosto prevrnes i odradis poso na brzaka onda je sin.To je kod njega upalilo ,ali i kod mene.ja imam dve devojcice i tacno znam kad sam ostala trudna bilo je dugoo vece.I bila sam trudna sa decakom (tad je poso bio odradjen za 2 min.) ali je nazalost doslo do spontanog u 6 mesecu trudnoce.Meni iskreno bilo sve jedno sto se tice pola ,sad mi je samo na umu da rodi m trece ali moram da cekam jos 4 mesecida mi se organizam sredi od pobacaja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: re pol
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 9:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
samii je napisao:
Kako to mislis, razjasni molim te malo bolje pa ako jos nekoga ta tema interesuje mogu i ja ispricati sta sam dosada cula



Pa iskreno ne znam da razjasnim,nisam pomno slusala, jer mi sve to deluje pomalo cudno.Navodno, postoji neka tabela gde se racuna datum rodjenja majke i oca.Navodno, kada su jaci hormoni muski ili zenski.Meni je sve to apsurdno, buduci da ne razumem kako to moze odrediti y ili x hromozom :o .Ako je moguce, volela bih da neko razjasni ako zna, jer bih ja za koju godinu htela devojcicu. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 24, 2009 12:58 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 2:46 am
Postovi: 1687
Lokacija: Lugar i PSIHOLOG ANALITICKE ORIJENTACIJE VODJEN LJUBAVLJU KRENU' U BESPUCE OHHHHH ZMEJEVI, ZMAJEVI!
samii je napisao:
Da, tako glasi pitajne. Moje 3 Cure su 10, 7 i 6 godina. Posle malo duze pause bi volela jos jednom da pokusam i naravno bi volela da dobijem jos jednog sina.

Danas sam slucajno nasla ovaj forum, inace sam prijavljena samo na jednim nemackim gde i zivim. Nemajte zamjeriti ako neumen gramaticki tacno pisat jer sam i u nemacku rodzena.

U taj nemacki forum sam upoznala dosta mami koje zele ili musko ili zensko.

U turskoj more putem vestackog oplodzejne da se odabere pol ali to moj mus u nikakom slucaju nebi dozvolio ali jedna mama koja ima vec 3 Sina samo to hoce pa bi i da pitam, dali se to radi u bivsoj Jugoslaviji???

Hvala unapred


Paz' snajke, ja imam resenje! U mnogo pokusaja vazda zenska dijeca, cak i kod oni' dama koje znaju radjati samo musku. Lijepe kao lutke, pa Vase prijateljice mozete uputiti na mail [email protected] (otvaram sredom i petkom).
E naucio sam i kako Vama pomoci!
Lovacke cizme uprljane sremskim blatom, na vunene carape, posle odstreljene divljaci vazda mi se omakne neko musko! Ako muz ima afiniteta ka lovu vrlo rado bi Vam pomog'o, a i ako nema, mogu pomoci!

S najboljim zeljama za qronjom,
Hunter!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X4U7VgUQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fYia6tAd_EY&NR=1
Kad je struju izmislio Tesla, ameriko sisala si vesla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 24, 2009 1:10 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 2:46 am
Postovi: 1687
Lokacija: Lugar i PSIHOLOG ANALITICKE ORIJENTACIJE VODJEN LJUBAVLJU KRENU' U BESPUCE OHHHHH ZMEJEVI, ZMAJEVI!
Naravno, sto je trofejnija krv na cizmama (hocu reci genetski ispravnija), time i decaci budu zdraviji i snazniji (izvinite sto kazem decaci, ali obicno se omaknu blizanci ) :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X4U7VgUQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fYia6tAd_EY&NR=1
Kad je struju izmislio Tesla, ameriko sisala si vesla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 24, 2009 2:55 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 18, 2008 6:05 pm
Postovi: 726
:D :D :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 24, 2009 2:56 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 18, 2008 6:05 pm
Postovi: 726
:D :D :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 24, 2009 8:06 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
samii je napisao:
Andzi,

jeste, covek koji vodi cesce ljubav ima visu kolinu Spermia. I ko ima visi broj spermia ima isto visu sansu da dobije sina, to je tacno. Evo kako se podize broj spermia:

nositi prostrani ves doljni s vremena na vreme oprati se s hladnom vodom, vodit ljubav svaki 5 do 7 dana i usimat Zink-Tablete.

Muski sperma je brza al zato krace zive zato se treba sto vise prebliziti ovulacije.

I eto.


a ja sam, opet, cula potpuno suprotno: da ako se napravi veca pauza u seksu, to znaci da ce se izbaciti dalje i vise spermatozoida, i da je veca verovatnoca da se napravi dete muskog pola. to je, navodno, zbog toga sto su nosioci muskog pola sporiji, tromiji, trapaviji, pa ih treba malo pogurati... :)

naravno, mislim da je sve ovo u domenu statistike, i da se u konkretnom slucaju ne moze tempirati.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 69 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 102 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: