Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Treca grupa ,ginekologija
PostPoslato: Čet Maj 24, 2018 12:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 24, 2018 12:23 pm
Postovi: 1
Dobar dan,prvi put se javljam pa se nadam da mi mozete dati neki savet.Izvinjavam se ako sam otorila novu temu jer nisam mogla da se snadjem.Ukratko,imam trecu grupu sekreta vec godinu dama i moja doktorka kaze da je to normalno.Iako sam joj trazila da mi uradi sve moguce briseve,uradila mi je samo cervikalni bris gde je rezultat da je prisitna normalna bakterijska flora.A dole u npomeni je pisalo da je u direktnom preparatu vidjen znacajan broj leukocita.I po njoj je to normalno i napisala mi je sta da koristim ako mi de povremeno pojavo svrbuckanje.Povidon jod vaginalete i jos neke kupke.Papa je druga grupa i u redu je.A pre godinu dana mi je radjeno mikoplazma,ureaplazma,test na hlamidiju i sve ostalo i sve je negativno bilo a bila sam treca grupa bez nekih simptoma.I verovatno zbog toga mi nije ponovo radila te analize.Koristila sam i makmiror vaginalete.Sve se to smiri ali mi se posle nekog vremena opet pojavi blago svrbuckanje spolja i to uvek tacno posle ovulacije,tj.15 dana pre menstruaciju.U zadnjih godinu i nesto bukvalno idem kod nje svaki treci mesec i po njoj je sve ok.Mozda sam sve zbunjeno napisala.Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treca grupa ,ginekologija
PostPoslato: Pet Maj 25, 2018 2:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Нажалост не разумем се у то што си писала али разумем једно: промени гинеколога.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 67 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: