Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 30 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Dobar Ginekolog u Novom Sadu
PostPoslato: Čet Maj 26, 2011 7:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 26, 2011 7:33 am
Postovi: 1
Cao,dali neko zna ko je dobar ginekolog u Novom Sadu,kolike su cene expertnog? :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar Ginekolog u Novom Sadu
PostPoslato: Čet Maj 26, 2011 12:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 26, 2011 12:03 pm
Postovi: 232
Ako si poklonik nepotrebnog bacanja novca za izvikane privatne ginekologe ne mogu ti pomoci ali ako ti treba dobar,upucen i veoma ljubazan lekar preporucila bih ti svoju dr.Dr radi u ambulanti na limanu IV preziva se Radovanovic i jako je dobar strucnjak, susretljiva i spremna da objasni i odgovori.A sto se tice ekspertnog uz u drzavnim ambulantama je besplatan a cula sam od poznanice da je pre par dana platila 5000 din kod privatnika i to preko telefonoteke navodno naj jeftinija tarifa ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar Ginekolog u Novom Sadu
PostPoslato: Pet Maj 27, 2011 9:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 19, 2011 6:00 pm
Postovi: 16
Ma nije 5000 najjeftiniji uz, ja sam išla u Perinatal i platila 4000 :-) i to je puno, ali 5000! Uglavnom, drago mi je da je neko pokrenuo temu ginekologa u Novom Sadu... Da li neko zna koja je doktorka u studentskoj ambulanti posvećena pacijentu? Išla sam kod jedne (ne bih da je imenujem) i nisam baš nešto zadovoljna! Pokušala sam da idem u Zmaj Ognjena Vuka ali neće da me prime jer sam student! Eto, ako neko ima predlog, tu sam :-) a da, ja sam čula da je jako dobra dr MODEŠANOV (tako je nešto) iz Zmaj Ognjena Vuka, moja sestra kod nje ide već 13 godina i prezadovoljna je :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar Ginekolog u Novom Sadu
PostPoslato: Pet Maj 27, 2011 1:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 31, 2010 1:32 am
Postovi: 332
O ginekolozima u NS imas na str.6, prilicno opsirno, tema je dobar ginekolog u NS-preporuka. Ne znam kako se zove doktorka sto radi na studentskoj, neko cudno prezime, mozda Viranz... par puta sam razgovarala sa njom, deluje kao fina i ok ali nisam imala licna posla pa ne znam kakva je. Pozdrav :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar Ginekolog u Novom Sadu
PostPoslato: Ned Maj 29, 2011 12:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 19, 2011 6:00 pm
Postovi: 16
Hvala, namučih se ja dok sam pročitala sve sa strane 6 :-) no, ja i idem kod te doktorke, ali nekako uvek imam osećaj kao da žena nema vremena za mene! Bukvalno je ono 'skini se, lezi, šta imamo, sve je u redu, obuci se' i kad pitam nešto gleda me bledo, kao da sam pala sa Marsa! Ne znam kod koga da idem, vidim da tamo spominju Perinatal, ali ja nisam išla kod Kozarov nego kod Rajović... Jednostavno, treba mi doktorka sa kojom mogu otvoreno da pričam, da komuniciram, a ne da vodim diskusiju sama sa sobom :-) Ali hvala u svakom slučaju, dosta su mi pomogli oni komentari... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar Ginekolog u Novom Sadu
PostPoslato: Pet Jun 03, 2011 5:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 03, 2011 5:35 pm
Postovi: 2
Moje preporuke za Dr. Dragana Lugonjica iz ordinacije "Biovita". Idem kod njega vec par godina. Ljubazan, odgovara na sva pitanja. :)
Cena pregleda sa ultrazvukom je oko 5000din.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar Ginekolog u Novom Sadu
PostPoslato: Uto Jun 07, 2011 11:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 10:11 pm
Postovi: 13
SAMO IZBEGAVAJTE ANITU MITRESKI IZ MINERVE UZAS BOZIJI SAMO PARE DA UZME A ZA ZDRAVLJE SVOJIH PACIJENTKINJA JE BOLI GUZICA....
VEC SE PRICA DA JOJ SE SPREMAJU TUZBE SA PAR STRANA....
RADI INTERVENCIJE POD ANASTEZIJOM KOJU VAM SESTRA DAJE, PAPA I VAGINALNI DOBIJETE NALAZ BEZ POTPISA KO ZNA KO TO RADI, ODUGOVLACI LECENJE DA UZME PARE, LECI OD STVARI KOJE NI NEMATE I SLICNE STVARI....
SAMO STO DALJE OD MINERVE I ANITE MITRESKI!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar Ginekolog u Novom Sadu
PostPoslato: Sre Jun 08, 2011 2:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Mar 26, 2011 3:57 pm
Postovi: 61
Pozdrav TUZIC,citam slucajno postove ovde,kazes da bolujes od endometrioze,imam je i ja.Kakve smetnje imas?Meni je vec hronican oblik sa priraslicama po crevima,bas mi je mucno.Pomenula si Zoladex.Ja sam 2005.god.primila VI doza,placala sam tada ampulu oko 11500,morali smo da ih narucujemo.Obavezno uzmi kalcijum,najbolji je Ideos,cini mi se.A mozda ce ti lekari vec reci.Jednoj mojoj prijateljici nisu lakari nista govorili za kalcijum,primala je slicnu terapiju,evo posle par god.sumnjaju na pocetak osteoporoze.Imaces valunge i promene raspolozenja,ali preziveces. :D Meni,na zalost nije Zoladex pomogao,posle par meseci se sve vratilo,ali sve je tako individualno,pogotovo sa endometriozom.Obavezno koristi vaginalete na bazi kantariona.Ne zameri,malo sam dosadna... :D pozdravljam te.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar Ginekolog u Novom Sadu
PostPoslato: Ned Maj 20, 2012 12:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 17, 2009 1:28 am
Postovi: 27
Lokacija: Novi Sad
Treba mi neko ko je strucan u vodjenju trudnoce.Kakve su doktorke u Signalu,dr Ivkovic i dr Curcic i zanima me dr Ugarkovic iz ZOV?Hvala unapred,ako nekog ne mrzi da odgovori.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar Ginekolog u Novom Sadu
PostPoslato: Pon Maj 21, 2012 9:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 10:11 pm
Postovi: 13
Ugarkovica toplo preporucujem da preskocis....drugarici je vodio trudnocu nije joj pritisak izmerio NI JEDNOM za svih 9 meseci...
ZOV super su lekarke....Dr. Dobric svi hvale i ja imam jako lepo iskustvo sa njom i Dr. Modosanov kazu da je isto OK...
Nadam se da sam ti makar malo pomogla...
Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar Ginekolog u Novom Sadu
PostPoslato: Uto Jun 05, 2012 10:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 17, 2009 1:28 am
Postovi: 27
Lokacija: Novi Sad
Jesi,hvala ti. :wink:

Ja o njemu cujem toliko oprecne price da nisam vise znala kome da verujem.Ali u principu,vecina ih se i svodi na to da nije preterano azuran i da mu je UZ jedino na cemu i insistira.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar Ginekolog u Novom Sadu
PostPoslato: Pon Avg 20, 2012 6:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 20, 2012 6:22 pm
Postovi: 3
Drage moje, ja vam toplo preporučujem Dr. Miloša Pantelića, divan dijagnostičar, ako vas zanimaju detalji... pitajte slobodno... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar Ginekolog u Novom Sadu
PostPoslato: Ned Sep 30, 2012 3:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 30, 2012 3:40 pm
Postovi: 2
A dr Goran Todorovic? Vrhunski lekar. Smiren, odgovoran iz njega zraci znanje...radio mi je preglede, 2 kiretaze....
Sto se drzavnog lekara tice idem toliko koliko mi treba da ne placam previse privatnog. ALi cim imam neki "veci" problem idem kod Todorovica. Mislim ...da se ne lazemo , to se u NS dobro zna.

Inace sto se drzavnog lekara tice idem kod Stepanov Bozane, koja mi je dodeljena jer je moja predhodna doktorka otislla u privatnike. Ona je u onom domu zdravlja kod Dunavskog parka. Sta ja znam....nisam zadovoljna , imala je nekoliko velikih propusta sto se moje trudnoce tice, mada uvek postoji i Betanija i eksperti tamo pa se i to resi. Onda odes platis par hiljada dinara za drugo misljene, i na kraju to bude to. Nazalost. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar Ginekolog u Novom Sadu
PostPoslato: Sre Nov 21, 2012 3:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 21, 2012 2:53 pm
Postovi: 9
najbolji je dr Milos Radumilo na Limanu,ja sada idem kod njega po preporuci,jer sam imala jeko lose iskustvo sa dr prevarantom na naselju da ga ne imenujem sad...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar Ginekolog u Novom Sadu
PostPoslato: Pet Nov 23, 2012 11:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 20, 2010 6:37 pm
Postovi: 20
Lokacija: Novi Sad
Pozdrav,

predlozio ih dr Boris Stojancic koji radi u domu zdravlja kod mosta Duga.
Mi smo kod njega krenuli po preporuci i zaista je stucan, strpljiv u davanju odgovora i pazljiv.

_________________
..O, da mi je da se jos samo jednom zaljubim. Opet bih gledao niz kej kao niz prugu i opet bih znao da se u oblak zadubim i cekao bih samo nju, ni jednu drugu..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 30 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 83 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: