Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Sperma na klitorisu, moze li doci do trudnoce ?
PostPoslato: Sre Jun 05, 2019 10:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 05, 2019 9:30 pm
Postovi: 2
Zdravo svima, pisem vam jer kako vreme prolazi panicim i strahujem, premda znam da nazad nema. Preko mi je potrebno vase misljenje.
Imala sam odnos bez penetracije. Dodirivao me je u regiji klitorisa rukom koju je prethodno obrisao maramicom, a na kojoj je mozda bilo sperme. Nije siguran da li je dobro obrisao, a neki podaci na internetu kazu da sperma mozda i ne umire na vazduhu, ja sam izvagala da mi je bolje da popijem pilulu za dan posle sutradan. Inace nevina sam. Pet dana od ispijanja pilule mi se pojavilo blago krvarenje...To jeste najavljeno u upustvu leka. Znacilo bi mi vase misljenje mada znam da mi ne gine testiranje i problemi sa hormonima ali na to sam ipak pristala sopstvenom greskom :/ hvala unapred !
PS : izvinjavam se ako je dupli post, nisam uspela da pronadjem da je tema poslata nakon prvog slanja. Nova sam na forumu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sperma na klitorisu, moze li doci do trudnoce ?
PostPoslato: Čet Jun 06, 2019 12:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Шансе су никакве.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sperma na klitorisu, moze li doci do trudnoce ?
PostPoslato: Čet Jun 06, 2019 10:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 05, 2019 9:30 pm
Postovi: 2
Hvala na odgovoru koji mi dodje poprilicno razumno. To sam i mislila medjutim jako su me uplasili neki clanci na koje sam nabasala na forumima i ovako na internetu pa sam se uspanicila. Mislila sam da imam pojma o ovoj temi i da je dovoljno da ne pukne kondom.

A ponajvise me brine sto sam isla i kod ginekologa, a i kod doktorke opste prakse gde su mi i jedna i druga rekle da postoje minimalne sanse. Ali da postoje. Ginekolog mi je sugerisala da ne pijem pilulu jer moze da mi napravi bombu u organizmu, ali ipak nisam u situaciji da smem da rizikujem.

Ipak kapiram da ginekolozi onlajn plasiraju stvari koje bi mogle teorijski ili u kontrolisanim uslovima da se dogode, ali se ne dogadjaju u praksi, osim baksuzima.

Hvala jos jednom !

Cenila bih i jos necije iskustvo. Uprskos svemu, ne mogu da ostanem mirna dok ne budem mogla da uradim test.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sperma na klitorisu, moze li doci do trudnoce ?
PostPoslato: Pet Jun 07, 2019 2:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Нажалост ниси свесна чиме се лекари и фармаколози а и остала багра, служе да наватају пацијенте, купце, спонзоре итд. Ђубрад те у очи лаже а да не трепне. Ајде када ти мења бризгаљке у мотору иако су само прљаве, али када жртвује твоје здравље или живот - е то је већ недопустиво.

Имај на уму да сваки наш потез повлачи последице и ми одговарамо за свој живот. Дакле пре него што сама седнеш за волан, добро научи да возиш, ако ме разумеш.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: