Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Da li sam u drugom stanju ?
PostPoslato: Uto Jul 03, 2018 5:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 03, 2018 5:45 pm
Postovi: 1
Dakle,moja situacija je sledeća, nakon nezaštićenog odnosa kada je partner ejakulirao u mene popila sam pilulu za dan posle u periodu od 13 narednih sati, ovo se dogodilo 23.6.2018 (dan pre ili na sam dan moje ovulacije)..Nakon toga se nije pojavilo krvarenje nakon pilule a ciklus koji traje u mom slucaju 25 dana je danas izostao. Imajuci u vidu da su par dana nakon toga grudi pocele da me bole, budu jako osetljive, vaginalni iscedak je beo, i promene rapsolozenja su ucestale i osecala sam manje grceve u donjem delu stomaka i smatrala da je ovo PMS i da cu dobiti ali posto nisam -odlucila sam da danas uradim kucni test (baby rapid) koji je pokazao pored control linije i veoma blagu i jedva vidljivu test liniju(dakle dve crte ali jedna jako bleda) nakon toga sam trkom otisla u laboratoriju da bih uradila Beta HCG ali je on 1.74 dakle ne potvrdjuje trudnocu. Imajuci u vidu da je proslo 11 dana od nezasticenog odnosa da li smatrate da je rano za poudzan odgovor bilo kog testa ili bih mogla da se oslonim na test krvi kao pouzdano negativan?
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 70 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: