Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Da li sam trudna?
PostPoslato: Pet Jan 20, 2017 8:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 20, 2017 8:05 pm
Postovi: 2
Ćaoo, imam jedan problem i htjela bih pitati Vas prije nego što se odlučim za neki ozbiljniji potez. Dakle, prošli mjesec, četiri dana prije menstruacije sam sa momkom imala odnos i nismo imali zaštitu. Odmah nakon odnosa sam počela kvariti i to je trajalo šest dana, tj na početku je bilo svijetlo roze a na kraju smeđe, ali sam mislila da je to mens pa se nisam opterećivala. Međutim pročitala sam da je to spotting ili da može biti i implantacijsko krvarenje ali ono se desi nekoliko dana kasnije.. Sad je već drugi mjesec kako je nemam.. Trebala sam je dobiti prije dva dana i još nisam. Ne povraća mi se, nije mi muka, grudi mi nisu osjetljive samo mi se stomak naduvao malo, nemam nikakav osjećaj da ću dobiti a molim Boga da dobijem. Uradila sam već jedan test i bio je negativan, razmišljam da uradim i drugi da se uvjerim. Čitala sam na netu razne strašne stvari šta može značiti izostanak menstruacije a da nije trudnoća, i ne sviđa mi se nikako. Btw. ne bih voljela sam trudnaPročitala sam na netu da može biti i sekundarna Amenoreja tj izostanak više od tri menstruacije. A jedan doktor na drugom forumu mi je rekao da je to Oligomenoreja. Mene zanima kada i da li ću uopšte dobiti mens ovaj mjesec, i da li postoje možda kakve tablete ili neki čaj za moj problem. Inače zadnja tri mjeseca sam bila pod jakim stresom. Stvaarno bi voljela da dobijem neki odgovor od Vas.. Puno pozdrava
:cry:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 76 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: