Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: trudnoca posle operacije stitne zlezde
PostPoslato: Sub Feb 14, 2009 10:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 02, 2009 8:35 pm
Postovi: 19
Imam 35 godina i zivim u Nemackoj pre sest meseci sam imala operaciju stitne zlezde.Imala sam cvorice na stitnoj zlezdi pa su mi zbog toga uklonili polovinu stitnjace inace nisam nikad imala neki problem sa stitnom zlezdom. Sad pijem L-Thyrox od75mg i 100mg i Bisoprolol 5mg pola tablete.Bisoprolol uzimam zbog tahikardije ranije sam uzimala jednu tabletu dnevno a sad mi je kardijolog rekao da smanjim na pola da ih polako ostavim.Pre dve godine sam imala pobacaj zbog infekcije u 15 nedelji trudnoce a prosle godine isto na pocetku u cetvrtoj nedelji trudnoce.Nakon toga sam uradila kontrole i sve je pokazalo da je samnom uredu,a doktori kazu da svakoj drugoj zeni se desava da pobaci bez nekog razloga.E sad ja bi htela opet da zatrudnim jer nemam jos ni jedno dete pa me malo uhvata stah da se ne desi isto kao pre.Pa bi molila da mi neko kaze sta ja sve treba da ispitam radi preventive i zastitu,na sta da obratim vise paznje?Isto da napomenem da vec vise od deset godina imam neku ranicu na grlicu materice ali nemam neki problem.Neko kaze da se to ne dira dok zena ne rodi a neko kaze da se to odstranjuje pre da ne bi doslo do pobacaja jel je to istina neznam?Jel neko imao slican vakav problem ko ja?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 58 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: