Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: bol u grlu, kasalj i svasta nesto... savet molim
PostPoslato: Sre Jan 24, 2007 10:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 24, 2007 10:43 pm
Postovi: 9
Ovo mi je vec sesti dan kako imam prehladu, ako mogu tako da nazovem ovo moje stanje. Naime, sve je pocelo sa malaksaloscu i bolom u grlu. Temperaturu nisam imala uopste. Bila sam promukla skoro 3 dana i kasljala sam i jos uvek malo kasljem. Cak sam imala i glavobolju. Ono sto me brine je grlo, ciji bol ne prolazi. Cini mi se da je sada bol intenzivniji, posebno kada gutam. Krajnici su mi natekli, ali bol osecam vise ispod vilice.

Napominjem da nisam pusac i da imam 23 godine. Posto sam trenutno u inostranstu, ne mogu da idem na pregled za svaku "sitnicu", jer nemam zdravsveno osiguranje. Po prirodi sam hipohondar :lol: , te zato i molim za neki savet.

Hvala unapred i pozdav svima! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 25, 2007 12:43 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Zdravo , ja sam još uvek u tom problemu evo već ulazim u treću nedelju ....Lečena sam antibiotikom , a primljena sam sa jakom upalom grla otokom na vratu sve se upalilo........Potom nikako da splasne unutrašnji otok ,primala sam deksazone , pa ni to skoro ništa nije pomoglo i evo sad stigoh do kardiologa jer sam pomislila da nije neka voda , :oops: , naravno ništa .

Ako te ne mrzi da ne prepričavam ceo text imaš na pulmologiji , '' alergija .....šta dalje'' uz savete dr.Ivice(koji je dežuran ovde za nas) i mog lekara na kraju ispade da nije ništa , mada meni nije mnogo bolje .

Pozdrav. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 25, 2007 2:45 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Eto , videla sam da si procitala ono sto sam ti rekla , ne znam za eritromicin ,ja imam jako lose iskustvo, tj. nepodnosimtaj antibiotik i zabranjeno mi je da ga koristim.Pa ako mislis da mozes da preodjes bez istog onda ssamo napred ,jos bolje.

Srecno i pozdrav. :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 86 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: