Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Uši u kosi
PostPoslato: Ned Dec 16, 2012 9:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 16, 2012 8:51 pm
Postovi: 1
Danas mi iz kose ispala mala bela baja , odma sam sumnjao da sam našao uši
Lepo sam oprao kosu , nisam mogao vise da ih nađem , kasnije ta ista baja mi se pojavila na kompjuteru i to ne jedna nego 50 , gmižu kreću se
Sad lepo mislim da je grinja a neznam sta da radim
Telesno sam zdrav i kupam se redovno , usliko sam jednu jedva se vidi , pa ako moze da mi pomognete sta da ucinim oko toga
Baja je kod ikone emaila :
Slika
Sad sam pregledo krevet na drvetu kreveta sam ih 10 naso


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Uši u kosi
PostPoslato: Sre Dec 19, 2012 1:22 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 09, 2012 4:08 pm
Postovi: 266
IDI U APOTEKU i kupi NEKO SREDSTVO PROTIV USIJU.STriktno se PRIDRZAVAJ uputstva!!Vodi racuna da ih ne preneses drugima,kao sto si ih ti "dobio".Svoju posteljinu dogod imas usi ne DELI NI SA KIME.Svako vece je menjaj,i neka s pere u masini na 90 stepeni.Isto tako svoj peskir ne mesaj sa drugim ukucanima.Osisaj se na sto kracu frizuru.Objasni apotekarki kakav sampon TI TREBA,jer nisam shvatila da li su to VASKE ili USI.Vaske se isto prosutne u kosi.Nisam videla ni VASKU NI US,ali sam vidjala njihova jajaca zalepljena za dlaku kose.POZDRAV! SVE NAJBOLJE!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Uši u kosi
PostPoslato: Sre Dec 19, 2012 1:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 09, 2012 4:08 pm
Postovi: 266
U jednom trenutku sam pomislila da to mozda nisu "Picajzle" izvini..Ali mi to na takvo nesto lici.Proveri.Ako su picajzle,onda si "nagrebusio"..proveri sa kim si spavao..picajzle znaju da se uvuku i u dusek od kreveta.da znas.BUDI UPORAN.PROVERI STA JE U PITANJU!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Uši u kosi
PostPoslato: Sre Dec 19, 2012 1:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 09, 2012 4:08 pm
Postovi: 266
Pogledaj svoje Pazuho ispod ruke.Da li ih i tamo imas?Vaske idu samo u kosu.Ako ih imas pod pazuhom,onda su Picajzle.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Uši u kosi
PostPoslato: Sre Dec 19, 2012 1:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 09, 2012 4:08 pm
Postovi: 266
Isto tako pogledaj dlake na svom polnom organu,ako i tamo imas te "usi" onda su ipak "picajzle".Da li si spavao kod nekog, TJ ,bio u gostima?Mozda si ih tamo doneo kod sebe,tj na sebe.Budi uporan.vaske se lakse "istrebe".ZATO KAZEM PROVERI.Sampon protiv Vaski NE DELUJE na Picajzle.
UKOLIKO SAM POGRESILA NAJISKRENIJE SE IZVINJAVAM!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Uši u kosi
PostPoslato: Čet Dec 20, 2012 2:30 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Da li je moguce da ne osecas nikakav svrab?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Uši u kosi
PostPoslato: Čet Dec 20, 2012 4:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 09, 2012 4:08 pm
Postovi: 266
Vaske u kosi izazivaju svrab.I "Usi" izazivaju nesto manji svrab.
One polazu jaja vlat kose,hrane se i tako se razmnozavaju.One ne "jurcaju"u tolikoj meri,tako progresivno.Ove "usi" su me podsetile na kod nas odomaceni izraz....ne izazivaju svrab,ali se jako brzo razmnozavaju.Zalepe se za kozu pod pazuhom,i pri polnom organu.Dosadne su,i teze se "iskorenjuju od vaski."Usi" i vaske obicno idu na ciste osobe.Zato sam kazala da je dobro,da se PREPOZNA KOJE SU VRSTE BUBA KOD OVOG MLADICA PRISUTNE.Da bi znao reagovati tako sto ce kupiti odgovarajuci preparat u apoteci,da bi ih SE resio.U oba slucaja prisutnosti ovih dosadnih "buba" treba paziti,da se ne prenesu drugim ukucanima.Mnogi ne znaju da imaju vaske,dok ih ne uhvati nesnosan Svrab u glavi.Posto sam radila u vrticu,susretala sam se sa vaskama kod dece u njihovim glavama,tj kosi.Ove "usi" sam licno "pokupila" kad sam nasla namesten podstanarski stan,u koji sam se uselila.Ne zadugo sam pokupila"Usi",koje su bile "Domacini" u duseku kreveta.BIla sam VAN sebe od ocaja i ljutnje.Dok sam primetila u cemu je "stvar" vec sam ih prenela i svom mladicu.Stan sam promenila,i morala sam se duze vremena baviti istrebljivanjem "usiju".Covek svasta dozivi.POZDRAV!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Uši u kosi
PostPoslato: Sub Dec 22, 2012 2:11 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Maj 12, 2012 1:57 am
Postovi: 171
Nastrckaj ih supitoxom. :)

_________________
w ww. aloeverasrbija . com - proizvodi od aloe vere za imunitet, prirodna kozmetika itd


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Uši u kosi
PostPoslato: Pon Feb 04, 2013 11:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 04, 2013 11:06 pm
Postovi: 1
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

Jel zna mozda neko sta je ovo????? Sestra je pre toga imala vaske i gnjide, a sad joj se u kosi nalazi samo ovo kad se oceslja cesljem za vaske. :o


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 343 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: