Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Povreda penisa, molim vas za pomoc
PostPoslato: Sub Mar 29, 2008 6:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 29, 2008 6:40 pm
Postovi: 10
Imam problem, prilikom sexualnog odnosa sa devojkom, doshlo je do povrede penisa, i do krvarenja... Prvo shto mi je jako chudno je da se to uopshte desilo, jer sam samo osetio bol, i video krvarenje... Zatim sam shvatio da je u stvari doshlo do istezanja kozhice, i do cepanja kozhice... medjutim, krvarenje se ubrzo smirilo, i sve funkcije penisa se odvijaju normalno, pochevshi od erekcije, ejakulacije, mokrenja.... To se sve desilo pre nekih 3 sata, ali postoji josh uvek bol prilikom pokretanja kozhice... Sad ja imam pitanje, da li ima potrebe da idem kod urologa, ili je dovoljno da sachekam da se rana zamiri... Jednostavno ne znam shta da radim... ??? Molim za savet???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 29, 2008 6:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
idi kod doktora odmah!

KAKO MOZESH DA KRVARISH I TRPISH BOL!

IDI ODMAH ALI ODMAH!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 29, 2008 6:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 29, 2008 6:40 pm
Postovi: 10
Nisi razumeo to je prestalo, nema krvarenja sad i bola.... samo znam da sa sexom neko vreme moram da stanem... Izgleda da je najveci razlog u tome shto nije bila dovoljno vlazhna, a i ja navalio kao manijak.... :(.... Vishe me muchi shti se to desilo, nego bilo shta drugo... Ovo ce se zamiriti, jer nemam problem ni sad dok sedim za kompom, niti mi shta smeta... samo se bojim da se to ne ponovi... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 29, 2008 7:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
pa ondak sledeci put sachekaj da se stvori povoljna klima i vlaznost pa onda navali ko manijak :)

ili lubrikanti....

drz se!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 29, 2008 7:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 29, 2008 6:40 pm
Postovi: 10
"Ja imam slican problem. Ja doduse nisam imao nikakvo crvenilo, svrab, tackice niti bilo sta. Ostecenje je mehanicko:) Prilikom odnosa sa partnerkom, delimicno se pokidala ona tanka kozica sto spaja sam penis sa prepucijumom (valjda sam ubo naziv). Ona je malo pukla prilikom odnosa. Da li ima razloga za paniku? Samo me zanima hoce li pucati sad stalno ili jednom kad zaraste - to je to. Iako je ranica mala, bas je krvarilo. Ne bih voleo ponovo da mi se to desi. Da li je ovo "musko gubljenje nevinosti" poznata stvar ili se ne desava bas cesto?"

Ovo sam nashao na krstarichinom forumu... :D, i to se meni desilo... :(

A odgovor je bio....

Sad sam se setila izraza lica jednog mog prijatelja koji je inace ekonomista kada sam mu pricala pricu kako penis moze puci prilikom odnosa. :?
Desavaju se razlicite povrede, Vasa ne bi trebala da se ponavlja,jedino sto Vam savetujem je da koristite kondom, genitalije su odlicno prokrvljene i kodnomom stitite se od infekcija.
Naravno,ako se tako nesto ponovi posetite obavezno urologa ili dermatologa,ipak dijagnoza se postavlja pregledom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 29, 2008 7:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
jel ti to nas proveravash?

:o :x

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 29, 2008 7:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 29, 2008 6:40 pm
Postovi: 10
Ma ne, nego sam nashao na netu, i srecan sam shto nije nishta ozbiljno... :D.... :D.... Valjda necu imati vishe problema..... Hvala vam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 29, 2008 8:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
Ma opusteno, krv, bol-pa to sigurno nije razlog da se ide kod lekara, cekaj da padnes u komu-e tek onda put pod noge, nikako pre!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 29, 2008 9:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 11, 2008 3:02 pm
Postovi: 24
I ONDA KAD SE NEŠTO ZAKOMPLIKUJE KRIVE ZDR. RADNIKE!!!! :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 29, 2008 9:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jan 12, 2008 5:36 pm
Postovi: 145
girl_from_nowhere je napisao:
Ma opusteno, krv, bol-pa to sigurno nije razlog da se ide kod lekara, cekaj da padnes u komu-e tek onda put pod noge, nikako pre!


To je bio sarkazam.....

_________________
Salux ae grotti,prima lex esto!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 29, 2008 9:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 29, 2008 6:40 pm
Postovi: 10
Ma ok je, nije bilo bola toliko, bol sam osetio samo u onom kritichnom trenutku... Posle je samo bilo krvi, izgleda je stradao kapilar... A shto je josh jache, pola sata posle toga sam opet imao erekciju, i pod takvom povredom imao sex, i ejakulaciju... Chekam samo da se zamiri ovo, pa opet u akciju... Nadam se da necu imati vishe problema, a ako se ponovi, pravac zdravstvena ustanova... :D... A shta koji djavo ochekujete od dechka od 18 god... :)...

A hocemo realno, to se ne bi dogodilo da ja nisam zaleteo kao mutav na telefon... A ne znam shta mi je bilo, verovatno zato shto mnogo volim tu devojku...
:oops:
Sad mi je krivo shto sam joj to priredio, al jbg sad.... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 30, 2008 2:32 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
Citiraj:
A shto je josh jache, pola sata posle toga sam opet imao erekciju, i pod takvom povredom imao sex, i ejakulaciju...


O'sh da kazes kako si izdrzljiv. Jeste, imas priznanje forumasa.

Citiraj:
Chekam samo da se zamiri ovo, pa opet u akciju


Pa nemoj da si lud, sto cekas? Pokazi koliko si jak pa odmah u akciju a ne ovako da kenjkas na forumu bre, budi musko, izdrzi!

Citiraj:
A shta koji djavo ochekujete od dechka od 18 god...


Jeste, stvarno, kome je palo na pamet da osamnaestogodisnjak bude odgovoran i ide kod lekara kad prokrvari? E svasta glupe li ideje.

Citiraj:
A ne znam shta mi je bilo, verovatno zato shto mnogo volim tu devojku...


Sve se bojim da si razmisljao o tome koliko je volis dok si, citiram, "navaljivao". Jeste, poor girl, al ko joj je kriv sto ne ume da kaze ne takvoj muskarcini.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 30, 2008 10:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 29, 2008 6:40 pm
Postovi: 10
Ovaj, pogreshno si razumela neke stvari, al ok...

Josh jednom hvala na pomoci...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 30, 2008 11:19 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
BITNO JE DA SMO MI CHOVEKU POMOGLI, A SARKAZAM I LICHNE PORUKE SU IPAK ZA PRIVATNE PORUKE :)

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 30, 2008 1:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 29, 2008 6:40 pm
Postovi: 10
E, samo jedno pitanje, da li je potrebno isprati ovu ranicu alkoholom... Verovatno cu otici kod lekara, u ponedeljak ili utorak, al me zanima kako sad da postupim... ???


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 79 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: