Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: otezana ejakulacija
PostPoslato: Pon Maj 18, 2009 1:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 18, 2009 1:40 am
Postovi: 8
Pozdrav

Imam sledeci problem

prilikom masturbacije nisam imao problem sa svrsavanjem,pre 3 nedelje sam uz vezbanje uspeo da prevuchem kozicu preko glavica(uplasio sam se da imam fimozu),ali sva sreca uspeo sam i sad mi to ne predstavlja problem

Bio sam psihicki dosta potonuo zbog mogucnosti operaticnog zahvata,ali kad sam prevukao kozicu onda sam bio jako srecan,josh sam dobio 1.5 cm na duzini penisa pa sam bio josh srecniji.Sad mi je penis 15 cm u punoj erekciji,mada bih voleo da je veci,ali posto je uvek bio 13.5 jer nisam mogao da povuchem kozicu moram da budem zadovoljan sa ovim sto imam.

Problem je sledeci,imam otezanu ejakulaciju prilikom masturbacije sad kad sam uspeo da navuchem kozicu. Svrsim ja ,ali treba mi barem duplo vishe vremena nego ranije.. Ne znam zasto???

da li treba da se naviknem na novonastalu situaciju
i josh neshto,imao sam sex odnos pre 10 dana,i digao mi se ali se spustio posle 10 minnuta ,pa mi se opet digao,pa spustio...
bio sam jako skenjan zbog toga,josh sam slagao ribu da mi nije prvi put...

i da se ne obrukam sledeci put sam uzeo vijagru,50 mg,za svaki slucaj

i krenuo sam,karao sam je 1h,ona je svrsila,a ja nisam mogao,ne znam sta mi je,onda smo napravili pauzu jer je nju dole bolelo,a i ja sam bio umoran, i posle pauze od 5 minuta opet smo poceli,i opet posle 10min ja se umorim,iemam vishe snage da je karam + taj dan sam bio u teretani,umoran sam,i tako se cimamo,pa mi se onda spusti kad je ne karam

ja sam mislio da je sa vijagrom non stop podignut ali nije tako,on se digne cim krene neshto ,ali te priche da je 4 sata dignut su gluposti

i na kraju ja opet pocnem da je karam,i napokon svrsim,sex je bio bez kondoma jer mi je tako vishe odgovaralo

ona je popizdela jer sam je karao ukupno 90 minuta,umorila se,sve je boli,a ja tek onda svrsio

treba opet da imamo sex,a ja sam uspanichen zbog svrsavanja,

da li vijagra usporava svrsavanje?

sta je problem

Hvala!

E da,imam 19 godina......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 21, 2009 1:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 18, 2009 1:40 am
Postovi: 8
moze li neko da mi odgovori na pitanje?

Hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 121 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: