Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: problem sa stomako
PostPoslato: Pon Apr 13, 2009 11:03 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 17, 2008 5:07 pm
Postovi: 272
Postovani dr opet trebam vas savjet
Ja imam probleme sa zeldcem vec dugo, zadnju gastroskopiju radila prije 3-4 godine i diagnoza gerd pijem oeprazol vec dugo i bilo mi je dobro sigurno najmanje 6 mjeseci Imala sam normalnu kilazu Onda prije par mjeseci mi se svidjelo to sto mogu sve opet jesti , pocela sam jesti ljuto , slatko tablete sve rjedje dobila nekoliko kila mozda 3-4 i onda su prvo kile pocle da mi smetaju stiskale su mi stomak kao da sam imala obruc oko stomaka, inace sve kile mi i idu bas na stomak
Onda prije 3 veceri sam pojela malo svjezeg crvenog luka i bilo je ok do noci
Oko 3h probudila me glava, nemoc, mucnina i u ustima sam imla okus luka, uzas ruzno,Vratila sam se na tablete omeprazol i evo pijem vec 4 dana ali meni je sve gore , taj luk sam osjecala puno 2 dana, pecenje po stomaku, i onda nesto sto me plasi najvise ,odjednom osjetim da imam okus povracanja u ustima , dize mi se zeldac, lose mi u glavi , kao da cu se srusiti, ruke pretrnu ma grozno i onda trcim u wc protjera me a nije proliv
Sad vas molim za savjet,znam da sam pogrjesila,i necu nikad vise samo da me sad prodje , zvala sam svog dr on na godisnjem a mi trebamo na put u petak i to 12 sati voznje Kako sad sebi da pomognem
da li smijem piti omeprazol 2 puta na dan ili da li da pijem omeprazol ujutro a ranisan navece samo dok me ovo prodje
Jos da dodam da sam prije mozda 4-5 dana odlucila skinuti te kile viska i pocella sam vjezbati i trcati pa mi se sad i svi misici upalili
Moli vas dajte mi bilo koji savjet, nije fer da moja cjela porodica ostane ovdje zbog mene da ne idu kuci za uskrs
hvala vam jos jednom
inace i imala sam puno stresa zadnjih mozda zadnjih mjesec dana nisam dobro ni spavla,a inace patim i od ansioznosti tako da mi se cini da je sve ovo povezano


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 80 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: