Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Jake vrtoglavice i afte u ustima
PostPoslato: Pet Nov 03, 2017 7:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 03, 2017 6:51 pm
Postovi: 1
Neophodna mi je pomoc.

Pre 15-ak dana su prvobitno krenule uzasne vrtoglavice, a zatim nesnosljivi bolovi u glavi, povracanje, proliv otisla sam u hitnu, naravno data mi je infuzija i na tome se sve zavrsilo. Zatim dolazi sledeci dan kada mi je kao malo bolje, naredni dan se vec nastavlja nestabilnost, dolazi do ceste tahikardije koja me je cak i budila iz sna, odlazim kod lekara opste prakse radim EKG koji je u redu, primam infuziju (naravno), primecuje mi se uvecana stitna zlezda i dobijam da vadim rezultate za hormone i da snimam. Rezultati hormona mi nisu jos uvek stigli, a na snimanje tek trebam da idem. Pocinju jaki bolovi u grlu i pojavljuju mi se afte po usnoj duplji, odlazim u hitnu doktorka mi kaze da su mi uvecane limfne zlezde i daje mi da pijem hemomicin, sutradan odlazim kod lekara opste prakse, ona mi govori da mi nisu uvecane limfne zlezde i da ne trebam da pijem hemomicin vec da uzimam septolete i daje mi uput za ORL. Otorinolaringolog smatra da je u pitanju alergija i daje mi da vadim bris, i za to jos uvek cekam rezultate. Pocela sam da pijem hemomicin jer sam po svemu sudeci sama morala da izaberem koga cu da poslusam posto sam bolesna vec 15 dana, ne spavam kako treba i zaista nemam snage da cekam jos 15 dana da se neko smisli i pomogne mi, jer me samo salju sa kolena na koleno, a dijagnoza ne postoji. Zaboravila sam da kazem da su bolovi u grlu toliko jaki da jedva gutam i da mi se bol prebacuje i na usi. Usi kao da su mi stalno zapusene, a osecam da mi se stalno sliva nesto iz nosa u grlo. Sta mislite sta je u pitanju i mozete li mi pomoci?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jake vrtoglavice i afte u ustima
PostPoslato: Pon Nov 06, 2017 1:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Вртоглавице, главобоље, секрет из носа се уклапају у упалу синуса у комбинацији са упалом грла. Једино се повраћање не уклапа осим ако није последица јаке главобоље.

Па лично бих урадио следеће:
- наставио са антибиоцима
- испирао грло јаким раствором соде бикарбоне, десетак пута дневно
- пио пола литра чаја од жалфије, дневно
- грејао бих лице а можда и целу главу електричним јастучетом
- пио бих квалитетне пробиотике
- пио бих и кашику петролеја за осветљење, али бих можда мало касније кренуо са његовом употребом зависно од ефеката које бих добио од претходних терапија.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 70 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: