Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: potreban mi je savjet u vezi alergije
PostPoslato: Ned Apr 25, 2010 10:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 10, 2009 10:20 pm
Postovi: 24
Dobra vecer,
molila bih vas za savjet tko se razumije ili ima slicna iskustva. prije par godina su me uhvatili periodi kada sam teze disala. uz to sam kihala, pekle su me i suzile su mi oci, nos mi je curio jako, vodenasto. otisla sam na plucni i rekli su mi da je to rinitis. dobila sam claritine koje sam pila. ovu zimu sam isla na testiranje. test je pokazao alergiju na ambroziju, kucnu prasinu, grinje, dlaku zivotinja i perje. bila sam kod drugog alergologa. on me slao na spirometriju 3x koja je svaki put bila uredna. radila sam ventolin test koji je negativan. spirometriju nakon napora koja je uredna, kao i feno test koji je uredan. vadila sam igE iz krvi koji je bio 117 i receno mi je da je i on uredan. jedino mi je ECP 22 ( <15 je interval) no evo vec tjednima imam osjecaj stezanja u prsima. opcenito mi je teze disati. bila sam kod doktora alergologa i on mi je rekao da uzimam i dalje xyzal i ubacio mi je singulair tablete navecer i ventolin po potrebi, ali ga izbjegavam jer imam tahikardiju. imala sam nedavno jaku upalu sinusa i imam konstantno slijevanje niz grlo. nitko mi nista ne govori da li je to astma ili ne, pa molim vas ako tko zna protumaciti ove nalaze da mi kaze da li se tu radi o astmi ili ne? i moze li me "gusiti" od tog slajma koji mi se slijeva tjednima? jako sam zabrinuta. puno se zahvaljujem na pomoci! srdacan pozdrav! ana


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 74 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: