Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Употреба магнета доводи до мутација! Како је настао milannm!
PostPoslato: Sre Avg 07, 2013 12:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 25, 2013 11:30 am
Postovi: 24
Lokacija: Београд
Није ме било пар дана, муке су то биле велике али имам добру и лошу вест. Успео сам после више дана да успешно извучем кефир из свог дебелог црева и наравно и ту је био успешан универзални рецепт који корисим за лечење свих патологија, писао уосталом доста на свом сајту.
На крају је кефир изашао тако што сам 3 пута дневно пио петролеј по једну кафену кашичицу како бих добро науљио и подмазао свој колон. Иначе сам за његова сјајна својства као подмазивача дошао сасвим случајно тако што сам кози у Фекетићу мазао гениталије пре него што смо имали полне радње али то сад није тема.
Након петролеја узео сам 1 неодијумски магнет који сам прогутао, а на други већи и јачи сам сео. Овде је битно обратити пажњу на окренутост полова на магнетима и држати их тако да се привлаче. Истог тренутка сам осетио померања у свом дебелом цреву и није требало пуно времена кад ето га науљени кефир који је изашао из ануса. Било је мало болно и непријатно и сад разумем порођајне муке. Тако да сам тај проблем супер решио и лице ми је озарило, осмех среће и задовољства, забележио сам тај тренутак среће и олакшања са фотографијом.

Slika

Али долази до великог преокрета и контраиндикација деловања комбинације петролеја и магнета на кефир у дебелом цреву. Кефир који је изашао из мог ануса је почео да прича. Прво сам мислио да ми се привиђа али с обзиром да тог дана још нисам пио комовицу схватио сам да је мој вољени кефир мутирао. Рекао ми је да се зове milannm и као што видите у јако кратком року је метастазирао по целом форуму. Још испитујем механизам дејства и даље последице моје терапије тако да ћу вас обавештавати о даљем развоју ситуације а написаћу о томе и текст на мом сајту www. aca. rs

У сваком случају ако сте се забринули што ме нема ових дана на форуму као што видите сад не могу да дођем на ред за компјутер од тог мутираног кефира milannm-а, и искрено се надам да се неће даље размножавати. У њему се накупило доста злобе и негативне енергије али то је вероватно од боравка у мом дебелом цреву данима.

Послао сам маил великом др Симноцинију па чекам његове инструкције шта даље да радим са овим мојим мутираним кефиром и како да га третирам.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Употреба магнета доводи до мутација! Како је настао milannm!
PostPoslato: Sre Avg 07, 2013 2:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 06, 2013 10:56 am
Postovi: 183
Skote ogavni, miči svoje deformisano lice sa foruma. Smrade stočni, beskorisni!

_________________
Izvinjavam se administratorima foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Употреба магнета доводи до мутација! Како је настао milannm!
PostPoslato: Čet Avg 08, 2013 2:06 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 04, 2013 4:49 pm
Postovi: 40
milannm je napisao:
Skote ogavni, miči svoje deformisano lice sa foruma. Smrade stočni, beskorisni!


Aco pogledaj me u lice ako smeš. Ovo od mene je učinio onaj lek koji si mi prodao za 100 eur.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Употреба магнета доводи до мутација! Како је настао milannm!
PostPoslato: Pet Avg 09, 2013 11:17 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 06, 2013 10:56 am
Postovi: 183
Zorankv je napisao:
milannm je napisao:
Skote ogavni, miči svoje deformisano lice sa foruma. Smrade stočni, beskorisni!


Aco pogledaj me u lice ako smeš. Ovo od mene je učinio onaj lek koji si mi prodao za 100 eur.


Mnogo si gadan. Taj te gadno zajebao.

Nego, nauči da čitaš. Kada čitaš slovo po slovo m i l a n n m ne možeš da dobiješ aca. Ili po onoj: b e n z i n, baš čudno pišu voda.
:lol: :lol: :lol:

_________________
Izvinjavam se administratorima foruma.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 64 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: