Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: bol u glavi
PostPoslato: Pet Sep 19, 2008 11:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2008 5:06 pm
Postovi: 38
Zadnjih nekoliko veceri kad legnem da spavam osecam kratkotrajnu bol samo u jednom malom delu glave.. Preko dana retko, ali uvece kad legnem..Inace uopste ne osecam konstantan bol, super se osecam, i samo me prepadne bol od 2 sekunde, pa posle minut opet...I tako ne mogu posle dugo da zaspim od straha kada ce me opet zaboleti.. Jos sad procitam na netu da su prvi simptomi za tumor kratkotrajni bolovi i to uglavnom u kasnim satima.. Joj ubicu se od straha sad, jel to istina, i jel taj bol takav- u samo jednom delicu glave i traje bas par sekundi?
Za sta sve moze ustvari biti karakteristican ovaj moj bol?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 20, 2008 2:51 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 22, 2007 10:41 am
Postovi: 379
Vecina ljudi kda cita na netu simptome za odredjene bolesti,pocne da "boluje" od istih.. :wink:

Bol u tvojoj glavi moze da ima razlicite uzroke i ti bi trebalo da se obratis svom doktoru kako bi on utvrdio o cemu se tacno radi.
Za pocetak bi trebalo malko pozitivnije da razmisljas.Nije svaki bol odmah simptom kancera.Ovi bolovi u glavi bi mogli da budu,najobicnija iscrpljenost,migrenozne glavobolje,glavobolje koje su povezane sa nekim drugim sistemima organa,a ne mora tacno da se odnosi na kancer.Morao bi da imas mnogo agresivnije simptome da bi tako "crno' razmisljao.

Ipak ovde mozes samo da se raspitas oko eventualne bolesti,samu pomoc i negu mozes da dobijes samo od doktora i u odredjenoj ustanovi.

Pozdravljam te. :)

_________________
"Izbiliza niko nije normalan..E=mc2"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 20, 2008 8:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2008 5:06 pm
Postovi: 38
E hvala na odgovoru.. :D Ma trazila sam po netu pola sata simptome i nisam mogla naci, i kad ih najzad nadjoh a ono...
Otisla bih ja kod doce, nego nekako ne bih da snimam glavu ako bas ne moram, cula sam da je to zracenje bas stetno..
A da nije mozda to sto me boli samo kad legnem u krevet mozda povezano sa vratom, mada godinama spavam u istom polozaju.. A i ne osecam da me boli brat, bol je u gornjem delu glave.. Al cudno je to sto nije konstantan bol, vec je osecaj evo npr kao sad kad ne bih imala lobanju, i neko uzme spoji 3 prsta, pritisne mi mozak, i posle tako ponavlja na neko vreme..Nije jak bol al je malo neprijatan..
Migrena nije jer me ne boli konstantno, nemam mucnine, iscrpljenost nije sigurno jer bas dosta spavam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: s
PostPoslato: Sre Sep 24, 2008 11:36 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
probaj nekoliko dana piti samo aspirin pa ako ne prodje idi lekaru


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bol u glavi
PostPoslato: Čet Jan 16, 2014 1:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 15, 2014 8:35 pm
Postovi: 3
I kako se sada oces? Veruj mi iste simptome sam imao i isto sam se tako plasio, bol se javlja sa leve strane temena kao kad ti neko stisne glavu, nym ni ja sta je u pitanju.....Kako si sada, jel je proslo? :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 83 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: