Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: GDE DA OPERISEM TUMOR NA STITNOJ U BEOGRADU
PostPoslato: Sub Okt 01, 2022 10:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 30, 2022 5:03 pm
Postovi: 1
Od rodjenja sam bila mrsava a u 42 godini sam za 6 meseci dobila 20 kg.Inace sam pila antidepresive i hran aje pocela da me smiruje jer sam postala imuna na te lekove.Muz me je odveo na VMA i hirurg se cudio kako sam tako naglo dobila kilazu.On je hteo da mi uzme 2000 e za skidanje donjeg stomaka ali srecom nisam imala pare za to jer ko zna sta bi se desilo posle.Ssavim slucajno su otkrili ultrazvukom da imam tumor na stitnoj zlezdi 2008 godine tj hasimoto.Nikome nije palo na pamet da me posalje na operaciju.Kilaza sa 100 kg je rasla na 110kg,pa na 114 kg pa na 128 kg i na 138 kg sto je bio maximum.Isla sam na klinicki centar da me redovno mere a ona kretenusa endokrinolog POLOVINA je tvrdila da moje gojenje nema veze sa stitnom.Smanjila sam kilazu sa 138 na 127kg ove 2022. godine i ukapirala da ako ne izvadim stitnu necu nikada smrsati.OPERACIJA KOSTA 3000e a mene su skinuli sa osiguranja jer su otkrili da imam nasledstvo.
MOLIM NEKOG KO JE OPERISAO TUMOR NA STITNOJ ZLEZDI U BEOGRADU DA MI SE JAVI I ISPRICA MI SVOJE ISKUSTVO DA BI MI POMOGAO I DAO SAVET GDE DA IDEM NA OPERACIJU.Hvala
moj mail je [email protected]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 106 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: