Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Dugotrajna glavobolja - Molim za sto brzi odgovor
PostPoslato: Sub Apr 08, 2023 8:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 08, 2023 8:10 pm
Postovi: 1
Postovani, pre 8 dana sam udarila glavom od betonsku ivicu prilikom ustajanja, zabolelo me bas jako, imala sam mucninu i manju vrtoglavicu. Nisam gubila svest, niti sam povracala niti imala duple slike, cak ni cvorugu nisam imala, bolno je bilo samo na dodir mada ni to nije strasno. Od sutradan krecu glavobolje u navratima. Tup bol pozadi, boli 10min pa prestane, pa onda takav bol sa suprotne strane glave gde sam se udarila 10 min pa prestane, pa jedna slepocnica pa druga, pa ponovo pozadi. Sve su bolivi tipa 10 minuta pa ne boli 20 do 30 minuta. Bol je tupa najcesce a sa starne nekad i malo jaca. Bol ne prestaje posle leka uopste nego se javlja u istim intervalima. Bila sam kod neurologa, nalaz uredan, primila dva dana manitol infuziju, nista nije bilo bolje, uradili mi skener glave sve u redu a glavobolje su jos uvek prisutne svaki dan. Imam povremeno bol ispod vilice skroz na kraju pa kao da se zilom spusta niz vrat. Veoma se brinem jer ne prolaze a imala sam drugara 87 godiste koji je imao mozdani udar i preminuo je i bas se plasim. Takodje, nosim naocare dioptrija u minusu pa osecam i da me oci malo bole, mozda znaci i ova informacija. Da li mozete da mi kazete Vase misljenje i sta mi je ciniti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dugotrajna glavobolja - Molim za sto brzi odgovor
PostPoslato: Ned Apr 09, 2023 9:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 17, 2023 8:03 pm
Postovi: 7
Lokacija: Sokobanja
Postovana pokusajte ovde da pronadjete resenje za vas problem iskreno se nadam da ce pomoci https://prirodnolecenje.in.rs/glavobolj ... o-lecenje/

_________________
prirodnolecenje.in.rs


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 82 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: