Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: KOLAGEN-KOLITIS
PostPoslato: Ned Avg 22, 2010 8:54 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
MOZE LI MI NEKO POMOCI OKO TUMACENJA NALAZA DOK NE ODEM KOD GASTROENTEOROLOGA
pise ovako
NALAZ ODGPVARA KOLAGEN_KOLITISU SA PSEUDOLIPOMATOZOM SLUZNICE
hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KOLAGEN-KOLITIS
PostPoslato: Sre Sep 14, 2011 1:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Da li je moguce da niko ne zna sta je Kolageni kolitis i da je to samo kod mene problem--cak ni gastroenterolog mi nije objasnio sta i ima li sanse da to zalecim ako vec ne mogu da izlecim---vec godinu dana pijem salazopirin-o hrani da vec ne pricam-sta jedem-to bi bilo lakse nego sta ne jedem-a doktor kaze da moram sam da pronadjem sta mi odgovara-
ZNAM SAMO DA ME GASOVI SMORISE I godinama mi niko me pomoze-ni probiotici ni ranisan ni kantarion-ni aloja-sad vec pijem bromazepam i tritiko--pritisak ispod levog rebarnog luka-oni snime pluca i ok-stolica mi je uglavnom uredna-nikad retka samo me pece i kad popijem 2 case kupinovog soka a kamoli vina ili paradajza-to ne smem da pomislim a ne znam ni sta je biber i paprika vec 20 godina-grozdje ,sljive i slicno ne jedem pogotovo sa ljuskom-kafa i cajevi mi ne odgovaraju --pivo takodje a rakiju ni da pomislim--reumatske tegobe su me malo prosle od kad pijem salazopirin al i sad mi se cas pojavi bol u jednom kuku cas u drugom , pa onda natekne neki zglob i boli i za 10 dana prodje al ukoci se rame ili vrat i tako naizmenicno..pokusavam na netu naci nesto konkretno al bas o tom tipu kolitisa nista i da li je to slicno ostalim kolitisima-al kad citam po simptomima ne bas i znam ljude koji imaju kolitis al sve jedu samo kad bas preteraju protera ih ili samo posle jake kafe ili tako neki problem--
KAZU NA NERVNOJ BAZI--eto sad uzimam i te llekove pa ne mogu se bas pohvaliti --a moje misljenje da sam postao takav-nervozan i depresivan bas zbog tih tegoba jer me prate vec 20 godina-pored toga imam i helikobakteriju 8 puta vise od dozvoljenog i vec 2 terapije uzimao i bas mi je jako lose posle druge terapije-a tad sam i aloju uzimao i flobion-gastroenterrolog ne pridaje njoj nikakvu paznju--????????---HVALA ZA SVAKI SAVET


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 93 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: