Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: cudan osecaj u plucima i temperatura vise od dve nedelje
PostPoslato: Sre Nov 16, 2011 1:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 2:31 pm
Postovi: 32
Lokacija: beograd
Ovako, posto pokusavam da izvadim knjizicu vec dve nedelje ali mi ne ide, da ne objasnjavam zasto, moram da se napokon nekom obratim, a i probacu da odem u dom zdravlja pa ce mozda da me prime da platim pregled.
Zamolila bih nekog ko je imao iskustva sa upalom pluca, ili nekog strucnog, da mi odgovori, da li je moguce da je imam ili je nesto drugo mozda, i sto je najvaznije sta smem a sta ne smem da radim dok imam upalu pluca, jer nema ko to da mi kaze :(
Inace vec jedno minimum 16 dana imam temperaturu (od 37 vec pocinje bol, najvise dva puta imala 38.5, inace niza do 37.7) , koja je pracena bolovima jakim u svim misicima ili kostima, ne znam sta je uglavnom bolelo me celo telo, prvih pet dana strasan neki osecaj u plucima ali bez kaslja i normalno disem, prestala da pusim, skroz, inace pusila dugo. u porodici imala tbc pre sest godina, nisam zivela sa tatom ali on je imao, ja posle se kontrolisala, radila rtg pluca i sve ok. imam 28 godina i dvoje male dece, normalno jedem i manje spavam nego sto mislim da bi trebalo, to kazem za inace, a sad od kad je ovo bolela me glava nekoliko dana jako, grlo me bolelo nekoliko dana, radila bris i nema nista izolovano, vadila krv i samo crp povisen malo 6.19, nisam radila sedimentaciju e samo leukocit formulu, kks, gvozdje i crp. dakle pocinjem u medjuvremenu da se jako jako nocu znojim, skroz budem mokra. i na plucima onako neki cudan osecaj, kasljucam pomalo suvo uvece kad krene temperatura. i kad nemam temperaturu se brzo umorim i malaksala. apetit mi je normalan. eto znaci jos uvek od simtoma imam temperaturu ali me ne boli vise sve u celom telu, i taj neki osecaj na plucima, ne stalno, ali cesto, a kad izadjem napolje bas tezak osecaj na plucima. To je ja mislim sve ljudi moji. Naisla sam naravno na dosta tema sa slicnim stvarima, ali mi treba konkretno neko da vidi ove simptome i bar malo mi da neki uvid u to sta mi se desava... sta cu ako ne uspem da dodjem do lekara? moracu da skupljjam pare privatno nesto... U svakom slucaju svaka rec ili pomoc bi mi dobro dosla, i bila bih vam zahvalna...
puno pozdrava...ivana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: cudan osecaj u plucima i temperatura vise od dve nedelje
PostPoslato: Sre Nov 16, 2011 3:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 2:31 pm
Postovi: 32
Lokacija: beograd
Zao mi je sto mi niko ne odgovara, non stop gledam ovaj forum...isla sam u privatni dom zdravlja i trazila da snimam pluca, doktorki opisala sta mi je i ona je rekla da je ok da idem da snimam. Ja otisla i snimila i dosla kod neke druge dr koja je rendgenolog i ona mi kaze kako NISAM SMELA DA SNIMAM PLUCA jer imam 28 godina i da mogu da dobijem tumor, kaze posle se pitaju devojke sto dobijaju rak dojke.............................................
o boze mili kako sad da se osecam!!!???
inace rekla mi je da mi je snimak u redu da je to sto imam virus??? i da imam neku priraslinu od neke prehlade sto sam prelezala...
danas mi je inace dobro za sad...i sad idem u drzavni dom zdravlja da platim pregled i da vidim sta ce oni da mi kazu...
ne znam ni kome ovo pisem, kad niko ne cita i ne odgovara, ali tako mi je lakse, mozda neko nesto i kaze...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 141 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: