Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Karcinom debelog creva, kako se boriti ?!
PostPoslato: Čet Sep 07, 2017 2:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 07, 2017 12:25 pm
Postovi: 2
Zelim sve da vas pozdravim! Zelim da iznesem slucaj moje majke, koji je mene doslovce pokopao.Pokusavam sloziti neke kockice a sustina je da joj zelim pomoci, tako da cu opisati celu situaciju od samog pocetka ovog pakla. :(
U petak se pozalila da je boli stomak i da ima temperaturu 38.U subotu temperatura skace na 40, brat je odvodi u hitnu, hitna je salje kod lekara opste prakse, gde joj doktorka prepisuje inekcije s'obrazlozenjem da je sve upaljeno?! :-? Njoj bolovi ne prestaju, uzasni bolovi opet odlazi u hitnu gde sumnjaju na upalu jajnika i salju je u bolnicu.Inace moja mama je imala samo jedan jajnik, jer su joj matericu i drugi jajnik izvadili pre 10 god zbog beningnog tumora.Sutradan ujutru, posto se bolovi ne smiruju rese da je operisu.Operacija je bila jako komplikovana, trajala je preko 4,5 sati.Kad su doktori izasli rekli su nam da je stomak bio pun gnoja(koji je uzrokavala upala jajnika), taj gnoj je totalno pomerio creva na stranu, debelo crevo je bilo skroz zapuseno, stavili su joj stomu, nesto je pronadjeno i cekaju histopatoloski nalaz.Sok!!Nalaz je stigao, jednom recju uzasavajuci.Rekli su nam da je to maligni karcinom koji je probio zid debelog creva :(
Ja jedva dolazim sebi, moja mama ima 56 godina nije se zalali na neke bolove radila je isla sa nama na izlete, bila je jaka.Jos se oporavlja od teske operacije, tek treba da se utrvdi da li ima metastaze.Zelim da se borim, da je vodimo za Beograd pa i ponovo da je operisu ako treba(jer ja ne znam da li su sve otklonili, s'obzirom da nisu imali nikakve analize o bolesti, bilo je hitno jednostavno).
Molim Vas ako je neko imao slican problem ili se bori da mi odgovori.Izvinjavam se sto sam puno pisala,samo zelim da moja majka zivi, pa kako kod :( Ima li nade ? Nejasno mi je dosta stvari, taj ogroman gnoj u stomaku, da li moze karcinom da napravi?
Hvala svima koji ce procitati ovo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Karcinom debelog creva, kako se boriti ?!
PostPoslato: Čet Sep 07, 2017 2:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ако је тачно да је карцином пробио зид дебелог црева онда је тај "гној" вероватно последица истог, а то је много много много лоше.

Наравно, ја се не бих предао већ бих одмах кренуо са стриктно алкалном исхраном уз велике количине чисте воде. Уз то обавезно терапија содом бикарбоном и петролејом за осветљење. Ту је и чај од змијског грожђа, уље од конопље итд. Али мора одмах!

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Karcinom debelog creva, kako se boriti ?!
PostPoslato: Čet Sep 07, 2017 2:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 07, 2017 12:25 pm
Postovi: 2
Hvla na odgovoru.
Ona je jos u bolnici i oporavlja se polako :( Ceka se konzilijum.Ako mi mozete objasniti malo vise o petroleju gde nabaviti, kako davati ? Nisam do sad cula za to, pokusacu sve, nada poslednja umire :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Karcinom debelog creva, kako se boriti ?!
PostPoslato: Čet Sep 07, 2017 2:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Има доста на форуму а и на мом сајту http://www.aca.rs. Лично користим обичан петролеј за осветљење који се купује у фарбарама. Све сам описао на сајту у здравственим саветима. Прочитај па ако шта не буде јасно пиши.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Karcinom debelog creva, kako se boriti ?!
PostPoslato: Čet Sep 07, 2017 10:52 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 25, 2015 12:36 am
Postovi: 230
Pa vidi ovako, prvo je trebas izvuci iz bolnice i u nijednu drzavnu ustanovu nemoj da je vodis jer oni nemaju leka. Njihova jedina metoda lecenja je hemoterapija ili za one koji ne znaju, ubijanje otrovom celije raka ali taj otrov nije dobar za coveka. Zbog toga ljudi i umiru tako masovno.
Mislim da je najbolje, odma cim je izvuces iz bolnice, da je odvedes u Todoxin kod doktora Todora Jovanovica. On leci vec godinama ljude od karcinoma sa svojim licnim preparatima koje pravi od biljaka.

E sad, ako ces nesto raditi na svoju ruku, onda moras saslusati savete od ljudi koji su izleceni od raka. Saveti uglavnom glase da se bace svi lekovi koji su kupljeni u apoteci i da se pocne sa ciscenjem creva tako sto se mesec dana konzumira cisto cedjeni sok od sargarepe i od cvekle. Znaci bez bilo kakvog zasladjivanja, dodavanja vode (pogotovo ove iz gradskog vodovoda) i bez bilo kakve hrane. Drugi mesec, uz cedjene sokove treba da se konzumira kuvano povrce i sto vise ne prskanog voca. Povrce kuvati obavezno u Prolom vodi jer je ona trenutno najzdravija u takvim situacija, takodje Prolom vodu moze da pije taj drugi mesec.
Ljudi koji su izleceni tom metodom kazu da su ozdravili za dva meseca ali opet sve zavisi od organizma. Takodje su i spominjali tusiranje hladnom vodom vise puta dnevno. Ne znam zbog cega ali kazu da im je i to pomoglo.

Uglavnom, bezi od drzavnih bandita jer oni ne znaju ili ne smeju da kazu sve kako treba i rade samo po standardnoj proceduri koja se zove hemoterapija.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 70 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: