Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Cesto uriniranje
PostPoslato: Uto Avg 08, 2006 1:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Avg 03, 2006 2:51 pm
Postovi: 50
Povremeno imam faze kada zaista veoma cesto moram da idem mokriti, pogotovo nocu kada legnem (narociti na ledja). Tada moram na svako 3, 5 ili 10 minuta, ponekad na svakih pola sata da idem na toalet. Nikako da se smirim i zaspim. Inace nemam bolove, peckanja, svrab ili bilo sta drugo. Jedino je urin bezbojan i u malim kolicinama. U poslednja 2 dana idem isto tako ucestalo i danju na toelet. Inace mi je to cudno, s obzirom na to da veoma malo tecnosti u toku dana popijem, vecinom pola litra na dan slabo gazirane mineralne vode i zaista nista drugo. Ponekad popijem samo pola litre vode u roku od 2-3 dana, a ipak imam problem cestog mokrenja. Nisam ni pod stresom. Zaista nemam pojma koji je uzrok ovome. Jel imam neko slicnih problema i sta mu je pomoglo?

Hvala Vam svima na Vasim odgovorima!

Pozdrav za sve Vas

Cvetak zanovetak


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 09, 2006 11:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 03, 2005 6:55 pm
Postovi: 20
U periodu PMS-a cesto uriniranje je sasvim normalno. Obrati paznju ako ti se desava to 7-10 dana pre nego sto trebas da dobijes sve je OK ... Nisi jedina sa tim "problemom" :)
Ista stvar mi se desava ...
Trebala bi bas u tom periodu da pijes puno tecnosti .. ne znam zbog cega ali tako mi je ginekolog savetovao .. koliko se secam dobro je iz nekog razloga ...
Bez brige :)
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 09, 2006 12:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Avg 03, 2006 2:51 pm
Postovi: 50
Zvoncice, hvala Ti na odgovoru!

Menstruaciju sam tek imala (prosla je pre 6 dana), tako da to sa PMS-om, ne znam da li moze da bude. Pokusala sam i da pijem vise tecnosti, sto mi zaista testo polazi za rukom jer nemam osecaj zedji, ali nagonim se koliko mogu. A tada, joj, tada ne mogu da se smirim koliko puta moram da odem na toalet. Kad naidju te faze sigurno idem 20-30 puta dnevno na toalet, a inace 10 do 15 puta. Ne znam da li je razlog i u tome sto u ishrani izbegavam sol. Ali danas mi je nesto bolje, hvala Bogu.

Pozdrav od cvetka zanovetka. :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot], larsfloris i 86 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: