Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nezeljeni efekti upotrebe steroida ESTANOZOLOL WINSTROL
PostPoslato: Ned Nov 16, 2014 9:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 03, 2012 2:47 pm
Postovi: 22
Dragi clanovi foruma,

Nadam se da mi administratori foruma nece banovati ovu kontradiktornu temu jer je ne postavljam da bih propagirao nesto nezdravo vec upravo pokazao lose efekte upotrebe steroida i ukazao drugima kako ne treba a istovremeno pokusao da nadjem resenje mog problema.

Imam 40 godina (vis.178cm,tez.86kg) a sportom se bavim vec 20 godina, iako amaterski, prilicno posveceno.
Malo trcim, 15-20 minuta nedeljno a ostalo su 3-4 treninga u teretani nedeljno i to je to, i tako odkad znam za sebe.

Tokom celog zivota uzmimao sam razlicite sportske suplemente (proteine, kreatin, glutamin, itd) cak u ranoj mladosti i neke hormonske kakvi su Dekadurabolin, ali samo u par navrata i jako malo, ali nikada mi se nije dopadala ideja da od svog tela pravim karikaturu niti da vestacki postizem rezultate sintetickim stimulansima kakvi su hormonalni.

Nikada nisam imao nikakve probleme kada su u pitanju standardni anabolicki suplemetni kao vec pomenuti proteini, vitamini, kreatin i glutamin, ali pre nedelju dana neki djavo me naterao da probam bas steroid pod imenom Estanozolol (Stanozolol ili Winstrol), australijskog meksickog proizvodjaca Veterinaria i doziveo takav atak na organizam da sam mislio da cu umreti a sto je najcrnje stanje se na danasnji dan jedva nesto poboljsalo.

Pre nego sto nastavim zeleo bih da obrazlozim zasto sam se odlucio na ovo, da ne bi neko pomislio da sam nenormalna i neuracunjiva osoba, mada bi neko takav zakljucak mogao izvuci cak i sa obrazlozenjem. :D :)

Na ovo me nagnala cinjenica da vec zadnjih 4 -5 godina osecam da se mnogo vise zamaram i da imam neki konstantni i hronicni umor koji skoro nicim ne mogu da odagnam. Mozda su to i godine ali meni se cinilo da je to posledica smanjenja nivoa testosterona koji ide sa godinama, pa sam pomislio da bi mi ovakav preparat ,pomogao i stvorio u meni veci elan i regeneraciju muskulature. Posto znam dosta ljudi koji ga uzimaju i cuo sam za mnoge da su uzimali, a opet dosta sam procitao o tome (ocigledno ne dovoljno) smatrao sam da ne moze stvoriti neku stetu i da je verovatnoca za to veoma mala. I naravno tu sam pogresio.

Uzimao sam ga ukupno 2 dana (prosli ponedeljak i utorak) po 2 tablete od 12mg i vec prvi dan nisam mogao normalno da zaspim skoro celu noc, mada mi nije bilo toliko cudno jer u ovim stresnim vremenima desilo mi se slicno par puta a sve zbog nedaca naseg urbanog i ubrzanog zivota. U tom momentu insomniju i suvocu grla nisam povezao sa unosom Estanazolola, ali vec drugi dan primetio sam neku neobicnu ali blagu i kratkotrajnu kijavicu i kasalj, ali i jako tesko disanje i neobicni spazam grudnih misica (i pomalo i bicepsa). Kada sam uvece legao kao da mi je na grudima bio teg od 10 kg, jedva da sam mogao da unesem kiseonik u pluca, iako je sve bilo provetreno jako dobro.

Sutradan sam prestao da pijem te tablete i stanje se malo stisalo a cetvrti dan od pocetka uzimanja stanje je bilo isto. S obzirom da patim od sezonske alergije na razne trave i ambroziju, i setio sam se da sam pre mesec dana imao slican nedostatak vazduha u autobusu kada sam pomislio da ne mogu da disem. Zbog ovog prisecanja skroz sam iskljucio opciju da je moguce da su ti problemi nastali od estanozola (jer ga tada nisam ni uzimao). Bio sam ubedjen da je u pitanju neka alergija mada je sezona davno prestala i lekove za alergiju ne pijem vec skoro mesec dana. Takodje ono sto je neobicno je da kada imam alergiju to je kijavica , svrab u ocima i bronhijima a toga ovde nije bilo ni u najavi. Ono sto se ovde desava je stezanje u grudima spazam grudnih misica od pazuha ka prsima, tesko disanje u unosenje kiseonika pa moram po nekoliko puta da duboko udahnem. Inace sve se to desava u TALASIMA, tako sto nekih par sati sve je u redu i to je neko jedva blago stezanje a onda par sati mnogo jace stegne i popusti samo od sebe ili ako popijem neko sredstvo za smirenje, recimo - bromazepam 1.5mg. Ovde moram da naglasim da se stanje prilicno poboiljsa kada popijem bromazepam, jer kao on opusti stegnute misice ali opet ne bih da pijem ovo po ceo dan.

Dakle, cetvrtog dana sam otisao kod mog lekara opste prakse i rekao za sve probleme na sta je ona izmerila pritisak koji je bio skroz u normalni, poslusala srce i uradila EKG koji su takodje skroz normalni. Poslala me je da uradim jos mnogo nalaza (RTG pluca, Oftalmolog, krvna slika, urin, itd.) ali rezultate svih cekam. Ovde sam napravio drugu glupost, a to je da ubedjen time da to nema veze sa steoridima nisam doktorki ni pomenuo da sam to uzimao, a i inace izbegavam da sugeriram doktorima na sta ja sumljam, mada je to ovde ispala velika glupost.

I dolazimo do najvece gluposti svih vremena koja me stavlja na pijadestal listi najglupljih ljudi svih vremena a to je da sam istog tog dana ne bih li se uverio da ipak nije u pitanju steroid estanozolol uzeo jos jednu tabletu istog (5 po redu) cisto da vidim da li ce ponoviti ove cudne efekte (koji do tada nisu bili toliko agresivni) i naravno desava se ono najgore. Inace on se uzima pri obroku sa punom casom vode. Prvo sto se desilo je da se pri ispijanju, stvorio neobicno snazan kasalj i blaga kijavica koji su brzo utihnuli a onda i nenormalno stezanje grudi, rast adrenalina (verovatno od straha) zbog cega sam otisao u komsiluk da ako mi se nesto desi ima ko da zove hitnu pomoc jer sam mislio da ce me strefiti srcani udar.

Dakle dragi citaoce, ako si uspeo do ovde da procitas i nisi odustao od mog "slucaja" :cry: bio bih ti zahvalan da ako imas iskustvo u bilo cemu vezanom za ovo prokomentarises, posavetujes, sta mi je ciniti, i kako da detoksiniram telo da izbacim ovu katastrofu od supstance?

Jos jedno pitanje me mori a to je da li je ovo alergijska reakcija na steroid / neki njegov sastavni deo) ili reakcija hormonalnog disbalansa?
Ako jeste disbalans kako da vratim sve u normalnu. Ovo pitam jer sam poceo da umisljam da sam mozda doveo svoje telo do nekog ozbiljnog problema sa disajnim organima a prosto mi je delovalo neverovatno da gomila ljudi uzima ovo po 2 meseca (150tableta) i nista im nije a ja od 4 tablete samo sto nisam pao i nesvest i posle 4 dana neuzimanja jos osecam posledice.

Unapred zahvaljujem svima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nezeljeni efekti upotrebe steroida ESTANOZOLOL WINSTROL
PostPoslato: Pon Nov 17, 2014 2:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Прочитах али не видех да ли си шта од таблета узимао истовремено. Можда је нека комбинација могла да направи толики проблем.

Што се тиче детоксикације, то би јетра сама могла да направи, али да је не затрпаваш таблетама и хемикалијама. Пиј доста чисте воде и чајева. Мислим да би млеко и зеолит могли да помогну.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nezeljeni efekti upotrebe steroida ESTANOZOLOL WINSTROL
PostPoslato: Čet Nov 20, 2014 3:56 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 03, 2012 2:47 pm
Postovi: 22
Aco hvala na odgovoru, upravo to sam i probao:dosta vode , cajeva i mleko i skoro da se skroz povuklo, kazu za Winstrolu treba 7 dana. Posle ovoga, nemam nameru vise nista slicno da probam jer ne znam koji me vrag na prvo mestu i naveo na to a da ne pominjem sto nisam profesionalni sportista. Mada kazu da se steroidi koriste 5 puta vise u svetu amatera sto je stvarno porazavajuce.

A da sto se tice uzimanja uzimao sam ga sa Andriolom (testosteron undekanoat tablete) ali 99 % da nije Andriol nego Winstrol. E sad da je moguce da je u pitanju kombinacija koja je stvorila lose desjtvo moguce je mada sam bas osetio da se to desava upravo kada popijem winstrol jer pocnem da kasljem istog momenta ako ga nisam uzeo sa uljem nego samo popio sa vodom bez obzrira sto ga uzmes u sred jela.

Paradoksalno je to sto osoba koja mi je dala tablete, skroz spakovane po protokolu sa pecatima itd. je moj rodjak koji iste te tablete uzima za vezbanje a takojde ima alergiju na polen , ambroziju isto kao i ja. Njemu WInstrol pomaze i poboljsava stanje sa alergijama cak ih skroz anulira i vise nema alergije pri konzumaciji a eto meni obrnuto stvorilo spazam misica grudi da ne mogu da disem.

Ne ponovilo se, nego daj Boze da neko nesto nauci iz ove price jer mislim da me Bog video, toliko lose desjtvo bilo koje supstance za tako kratko vreme nisam imao nikada u zivotu pre te situacije.

Hvala jos jednom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nezeljeni efekti upotrebe steroida ESTANOZOLOL WINSTROL
PostPoslato: Čet Nov 20, 2014 10:01 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
У таблетама увек има много споредних састојака који могу да направе ону разлику у деловању код различитих особа. Плус разне комбинације са састојцима из других таблета....

И ја волим да експериментишем али не са туђим експериментима као што су разни свемоћни производи ко зна каквог састава. На пример почео сам да користим веома јаке магнете иако неки причају да је то веома опасно. Мало сам пратио литературу плус логика и ево. Већ пар година их користим и имам веома позитивно искуство. Такође пијем петролеј за осветљење. Одличан је уместо антибиотика итд. Ето, укратко.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nezeljeni efekti upotrebe steroida ESTANOZOLOL WINSTROL
PostPoslato: Uto Nov 25, 2014 9:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 03, 2012 2:47 pm
Postovi: 22
Veoma interesantno. Pogotovo to sa magnetima, mada me i necudi toliko jer vec je opste poznato da je recimo Brus Li koristio elektricnu struju da bi ojacao telo, kao i N.Tesla. Licno koristim ruski Vitafon koji mi je mnogo pomogao da prevazidjem mnoge probleme vezane za sportske povrede. Iako je ovo vibro akusticki metod i nema polja, magneta i elektrike u emisiji vec se emituje zvuk, smatram ga veoma kvalitetnim kao i svi u mojoj porodici. Tako da podrzavam alternativne metode koje pominjes jer savremena medicina/nauka drzi se svoje dogme ko pijana plota i sve sto je alternativno ismeva se.

A sto se tice lekovitosti elektricne energije koliko se secam prvi covek zabelezen da ju je koristio u zdravstvene svrhe jeste Nikola Tesla i to da bi sebi pomogao oko manjih zdravstvenih problema koje je imao. Evo citata sa jednog portala vezano za uredjaj Multicaper a pominje se N.Tesla u tom kontekstu: Izvor:http://kpv.rs/?p=1495

A vezano za alternativu antibioticima, koristio sam (na preporuku jednog lica sa ovog portal) ulje origana i moram reci da ima ekstremni pozitivni ucinak samo ga na treba koristiti previse jer smanjuje normalnu proizvodju nekih elementata (da li bese Cink ili Kalijum ne secam se) pa se zato prave pauze.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nezeljeni efekti upotrebe steroida ESTANOZOLOL WINSTROL
PostPoslato: Sre Nov 26, 2014 9:02 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Витафон је прилично добра направа. Она побољшава циркулацију прилично брзо и на тај начин убрзава регенерацију ткива. Једини проблем је то што циркулацију поправља микровибрацијама па не знам да ли може да има лошег ефекта. Моји родитељи га користе и прилично им помаже.

Што се тиче савремене медицине, боље да не коментаришем много. Шта рећи за некога коме је исмевање других врлина?

Цапер нисам користио али сам имао прилике да чујем веома добра искуства. На крају крајева, то је стари изум. Још давно Рајф је убијен због њега јер је излечио људе оболеле од канцера. Један мој пријатељ је излечен сличном методом - звуком одређене фреквенције који је слушао по цео дан.

По мени, магнетно поље је врх, ако ни због чега другог а оно због тога што се ради о сасвим природној ствари. Само да напоменем да када се каже магнетно поље то уједно значи стално магнетно поље. Дакле НЕ електромагнетно поље.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 104 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: