Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Cudan osecaj u Zeludcu
PostPoslato: Ned Jan 03, 2016 6:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 03, 2016 6:40 pm
Postovi: 1
Pre jedno 5-6 dana osetio sam mali, tinjajuci bol u zeludcu uz cesta podrigivanja koji zadnja 2 dana znatno opada . Predopostavljam da je to doslo do ne ispravne ishrane ili neke vrste iritiranja zelduca. Cuo sam da ljuta hrana moze da smeta , a dan-dva pre bolova jeo sam dosta ljutog :D . Kao sto rekoh zadnja 2 dana bolovi opadaju ali nisam siguran da li je potrebno da idem kod lekara ili samo da smirim stomak jos par dana da se vrati u normalu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Cudan osecaj u Zeludcu
PostPoslato: Ned Jan 03, 2016 10:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 25, 2015 12:36 am
Postovi: 230
Imao sam slican problem, samo sto me nije boleo zeludac.
Na slavi sam se najeo svega i svacega, osim toga i ljute urnebes salate. Posle toga sam 3 dana podrigivao kao nenormalan (svaki minut-dva), posle toga se podrigivanje malo ublazio i posle jedno 5 dana se sve vratilo u normalu.

Desava se kad se najedes kao nenormalan da iziritiras zeludac i desi se to sto se desi.

Ja sam dva dana koristio tablete Gastal (inace sisaju se, a ima i u obliku praska pa se razmuti u vodi i popije) i mnogo mi je ublazilo iritaciju. Osim toga citao sam na internetu da kad se to desi treba jesti sto laksu hranu kao sto je supa, kuvani krompir, kuvano belo meso, povrce itd... Ja sam jeo supu, kuvano belo meso, krompir i ribu 2-3 dana nakon sto sam imao problem. Pomoglo mi je mnogo.

Probaj i ti jesti laganu hranu da ti se to malo smiri, ako se nebude smirilo idi kod doktora jer sam isto tako citao da je ucestalo podrigivanje cesta pojava kod ljudi i da se za to koriste neke tablete. Neki ljudi budu izleceni posle mesec dana od tih tableta, a neki ih piju ceo zivot. Neznam sad tacno kako se te tablete zovu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 144 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: