Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: COKOLADNE CISTE....
PostPoslato: Sre Nov 04, 2009 10:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 04, 2009 10:53 pm
Postovi: 2
....Zdravo.Ja sam iz Makedonija i Imam neki problem pa treba mi vise mislenja oko toga da bi znala sta da uradim. Pre godinu moj ginekolog je oTkrio da imam cokoladnu cistu na desni jajnik. Rekao mi je da takve ciste ne pucaju i da se to odsrani treba da ostanem bremena,da bi mogla da se osusi to ili sa operacija,za koja niko mi ne garantuje dal cu nakon toga moci da imam deca. Isto mi je rekao da je za sad mala i nece da pravi problema,al da razmilim sta cu o tome. Eto prosla je jedna godina,ja stalno idem na preglede i danas mi je rekao da je pocela da raste. Kaze,ni sam pametan,ne znam kakvo resenje da ti dam za sve ovo.Kaze,po meni je najbolje da ostanes u drugo stanje. Kolko mogu da razumem na rezultate cista mi je 25mm x 21 mm .Rekao mi je da pijem Jasmin(Shering) 21 dan sa 7 pauza,pa opet jos 21 dan pa onda da idem i da opet napravimo sve moguce kontrole.Kaze da ta terapija ce malo da zaustavi njen rast,al kao samo da mi da to vreme da razmislim sta da radim.A ja ne znam sta da radim..:))....Zato mi treba Vas savet. Imam decka i mogu jos sutra da ostanem u drugo stanje i spremna sam za to,al bar za godinu-dve. Ne znam dal spored Vas postoji drugo resenje. Molim Vas za odgovor. Hvala puno i izvinite za greske u jezikom...Puno pozdrav..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: COKOLADNE CISTE....
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 1:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 19, 2009 12:58 am
Postovi: 101
evo sta ja znam.moja majka kad je bila trudna (bremena) samnom,imala je veliku upravo tu cistu.njoj su rekli da nista ne moze da se uradi,jedino bebu da baci i jajnik sa sve bebom u djubre.ona nije htela tako,pa je cekala.i kako sam ja rasla,ta cista se smanjivala,dok od nje nije ostao samo trag.doktori su bili zadivljeni,ona nije imala vise nikad tu cistu.sad kad ima 49 god,pojavile su se neke vodene,one su popucale i tako.ja ti predlazem da zatrudnis,pa kako bog da.beba ce ti sigurno biti najveca radost.koliko imas godina?pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: COKOLADNE CISTE....
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 8:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 04, 2009 10:53 pm
Postovi: 2
...imam 24....Bas taman...:))))....pa i doktor to kaze...da je to jedino resenje.....jaooo ako bi to uradila,treba da zivim u Beograd,tamo mi je decko....jedna velllikkkaaaaa promena....hvala ti mnogo......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: COKOLADNE CISTE....
PostPoslato: Sub Nov 07, 2009 12:20 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 19, 2009 12:58 am
Postovi: 101
ja sam otisla u drugu zemlju daleko,a to je jos veca promena.tebi je blize a i mozes da se sporazumes sa narodom.narod je prijatan i zabavan a ne kao ovde.prvo dete sam rodila u 20-oj tako da ti nije rano,neznam zasto bi cekala.sve najbolje,bacaj se na momka. :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 79 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: