Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Biomed protiv alkohola da ili ne
PostPoslato: Čet Jul 30, 2009 12:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 28, 2009 1:37 pm
Postovi: 6
Lokacija: NBG 9A
Videh ovaj novi proizvod iz Biomed kolekcije....Navodno ukrotitelj alkohola pa me bas interesuje dali uopste deluje i dali je neko imao iskustva sa tim....Kupio bih ga drugaru koj ima bas problema sa alkoholom.....Mislim po njemu nema ali nisam jedini primetio da vecina ljudi pati od problema sa opijanjem i alkoholnom krizom.....Uredu je ponekad da se popije:(Neki rodjendan, slava, praznik) ali svaki dan..... :oops: Na kraju se zavrsi sa sprzenom jetrom....:evil:

Izvinjavam se ako je ova tema bila....Hvala na razumevanju

_________________
Reality is for the people with no imagination


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 30, 2009 12:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 28, 2009 1:37 pm
Postovi: 6
Lokacija: NBG 9A
Pobedite alkohloizam

Prirodan preparat na bazi meda i tinktura lekovitog bilja, čijim korišćenjem dolazi do osećaja mučnine i gađenja prema alkoholu.

Prirodni preparat protiv alkoholizma koji sadrži 80 % meda i 20 % tinktura lekovitog bilja Thymus serpyllum, Rosma-rinus officinalis. U ovom preparatu nema dodataka sintetičkih komponenata.

Dejstvo:
Poznato je da je alkohol ćelijski otrov koji ima izrazito štetno dejstvo na ljudski organizam, naročito na jetru. Spoj različitih lekovitih biljaka sadržanih u Biomedu protiv alkoholizma izaziva osećaj mučnine i gađenja u kombinaciji sa alkoholom. Vremenom se razvija odbojnost prema alkoholnim pićima. Biljne tinkture u Biomedu protiv alkoholizma imaju blago sedativno dejstvo pa se upotrebom ovog preparata ublažavaju simptomi apstinencijalne krize, čime je omogućena psiho-fizička stabilizacija organizma. Izraženo je zaštitno dejstvo na jetru, kao i blagotvorno dejstvo na posledice hroničnog alkoholizma.

Upotreba:
Upotreba i priprema preparata je vrlo jednostavna i prilagođena osobama kojima je potrebno dati preparat pomešan sa bilo kojim bezalkoholnim pićem, kafom, čajem ili sokom tako da onima koji ne žele da se svojevoljno leče možete pomoći i lečiti ih tako da to ne primete. U 1 dl vode je potrebno sipati jednu kafenu kašičicu preparata, dobro promešati i piti 15 dana svakog jutra na prazan stomak i uveče pre spavanja. Radi trajnog efekta preporučeni tretman je 30 dana.

Neželjeni efekti:
Nisu zapaženi.

Naso sam opis na Tako Lako shopu
ALI pise da nema nezeljenih efekata a ja cuo kako stvara mucninu :wink:

_________________
Reality is for the people with no imagination


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 02, 2009 2:22 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Maj 22, 2007 11:16 pm
Postovi: 614
Lokacija: beograd
Alkoholizam je ozbiljna bolest i fizicka i psihicka, nikad cula da preparat na bazi meda to leci..Drugo, ako vas prijatelj ne priznaje da ima problem, nema izlecenja...a da ga vi na kvarno lecite, uzas...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 03, 2009 12:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 28, 2009 1:37 pm
Postovi: 6
Lokacija: NBG 9A
Nisam ni mislio da ga kvarno lecim.....cisto sam mislio da mu kupim i preporucim pa ako on hoce da ga koristi.....Inace hvala na odgovoru :wink:

_________________
Reality is for the people with no imagination


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 03, 2009 1:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Maj 22, 2007 11:16 pm
Postovi: 614
Lokacija: beograd
Nisam mislila na vas, nego vidim to pise u uputstvu, pa sam prokomentarilsala :) Nema na cemu, pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: