Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Dzogerska bradavica ili ne?
PostPoslato: Pet Sep 16, 2016 2:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 18, 2011 1:06 pm
Postovi: 24
U poslednjih 2 meseca sve sam se vise bavio trcanjem i povecavao vreme aktivnog trcanja. Kako sam kupio i profi opremu za trcanje, nastali su problemi. Prvi put mi se desilo pre nekih 15 dana kad sam obukao tu neku majicu namenjenu trkacima, desilo se to da sam iziritirao levu bradavicu i deo oko nje, medjutim nakon 3-4 dana problem je prosao sam od sebe. Sledeci put mi se desilo isto, samo ovaj put sa desnom bradavicom, od tad je proslo skoro 10 dana a ja i dalje osecam bol i otok u predelu areole. Sem otoka u jednom delu (pola areole) nema nikakvih vidljivih promena.
Moje pitanje je dal imam razlog za brigu ili ne? Citao sam svasta nesto po internetu pa mi nije bas svejedno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dzogerska bradavica ili ne?
PostPoslato: Pet Sep 16, 2016 10:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
sta se tripujes za opremu trkacku? ja trcim 3 puta nedeljno po 10km ... jedino sto imam to su patike asics gel kayano 22 ... znaci patike moraju da mi budu profi... a ostala oprema... obucem bole me djoka, obucem se prikladno temperaturi spolja i cepaj... kakva majica kakva jakna kakve carape kakve kuurce paalce trkacke.. samo patike i nista vise


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dzogerska bradavica ili ne?
PostPoslato: Pet Sep 16, 2016 10:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 18, 2011 1:06 pm
Postovi: 24
_david_ je napisao:
sta se tripujes za opremu trkacku? ja trcim 3 puta nedeljno po 10km ... jedino sto imam to su patike asics gel kayano 22 ... znaci patike moraju da mi budu profi... a ostala oprema... obucem bole me djoka, obucem se prikladno temperaturi spolja i cepaj... kakva majica kakva jakna kakve carape kakve kuurce paalce trkacke.. samo patike i nista vise



Molim te reci mi tvoj odgovor je na koje moje pitanje?
To u cemu ces trenirati apsolutno tvoja stvar. Ja to jisam spomenuo ne znam is kog razloga vec samo da bih pokusao do detalja da objasnim od kad imam problem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dzogerska bradavica ili ne?
PostPoslato: Pet Sep 16, 2016 10:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
odgovor na to da ne kupujes gluposti za trcanje, osim patika ....da ti patike samo budu profesionalne ostale ne... sta ce ti trkacka jakna... jer jakna ide preko majice, ocigledno nije elergija, moguce da ti takva jakna da pogadja taj deo kod bradavice.. i da prilikom trcanja imas trenje...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 105 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: