Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomoć, izbočina na donjem delu stomaka
PostPoslato: Pon Dec 06, 2021 10:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 06, 2021 10:10 pm
Postovi: 1
Pozdrav,
Nakon porođaja mi je ostala dijastaza koja se sad smanjila na 1.5-2 prsta, u predelu pupka i malo više, i tu imam malu kilu, za koju mi je hirurg rekao da ce se povuci, jer je tek prošlo bilo 3.5 meseca. Ali, kod hirurga sam išla iz drugog razloga. Mislila sam da imam preponsku kilu sa desne strane, jer kad legnem na leđa izađe neka veelika izbočina. Dok stojim to nemam tu je tvrdo, osećam mišiće, ali kad legnem to mi izađe,i to ne svaki put, ali uglavnom izađe. Najčešće mi izađe kad ležim malo duže na desnom boku pa se vratim na leđa, tad ispadne baš nešto veliko znači možda veličina pesnice možda malo veće,i utone brzo a i ja mogu da vratim. A ako se okrrnem na levi bok i vratim na leđa, ništa. Znači hirurg je rekao da to nije kila jer ne izađe dok stojim, a i da je kila ne bi bila tu pozicionirana gde je to, nego jos malo desno niže. Da li se možda neko susreo sa ovim? Sad je prošlo 4 meseca od porođaja. Juče mi je kad sam se okrenula na desni bok pa vratila na leđa baš ispalo veće nego inače. To me inače ne boli. Ali nije isti osećaj kad pipnem tu sa desne strane i na istom mestu s leve strane. Poslednjih dana je počelo i da boli na dodir.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 85 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: