Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: crna krema
PostPoslato: Sre Okt 08, 2014 7:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 08, 2014 7:30 pm
Postovi: 1
Dragi moji prijatelji zelela bi sa vama da podelimi skustvo sa naj gorom bolescu rakom,sa kojim sam se borila skoro tri godine.Rak mi je metastazirao na pluca i jetru , primala sam hemo terapije i kada sam uvidela da to ne pomaze i da tumor napreduje i dalje,odlucila sam se za alternativnu medicinu sa raznim cajevima , melemima i sve one stvari sto sam cula da mogu da pomognu.ne znam ni sama sta sve nisam probala i na moju zalost nista mi nije smanjivalo tumor,nego je nastavio svojim tokom da napreduje. Moja sreca je bila ta ,kada me je tetka iz Nemacke pozvala da kaze da je upoznala doktora koji je sto posto uverava da moze da mi pomogne uz pomoc jednog leka koji se zove crna krema sa maticnim celijama.Narucila je lek i ubrzo mi ga je poslala da jedem...Posle dva meseca sam otisla na magnet i doktor mi je sa osmehom rekao da je stao sa sirenjem i da su neke manje fleke jednostavno nestale, dok su one vece i dalje bile prisutne.Posle tog pregleda ponovo sam dobila jaku volju da se borim i dalje.Nastavila sam da jedem kremu i da idem na redovne kontrole gde sam i sama videla da je stanje sve bolje ii bolje.posle nekih pet ipo meseci na magnetu se pokazalo nesto neverovatno za doktora a i za mene ,da je on upitao da li je ovo moguce ? Izasao iz ordinacije i doveo jos nekoliko doktora da vide rezultate koji pokazuju da je rak nestao kao da ga je nesto istopilo i da nema opasnosti.Poceli su da me ispituju sta sam koristila i kada sam im objasnila o cemu se radi . nisu se mnogo iznenadili bilo im je poznato samo su prokomentarisali da je ta krema dosta skupa .Sve u svemu ukratko to bi bila moja prica,i dalje idem da se kontrolisem i odlicno se osecam.I moram jos jednu bitnu stvar da dodam da je tu dosta zasluzna moja vera u boga koja je uvek bila jako prisutna u meni i moje redovno odlazenje na ostrog,verujem mnogo pomoglo u svemu. Nadam se da ce nekom ovo pomoci i dati mu volje i snage da se bori sa teskom bolescu kao sto je moja bila....jer ko to nije doziveo ne moze ni da oseti....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: crna krema
PostPoslato: Pet Okt 10, 2014 11:49 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Крема са матичним ћелијама?! Имаш ли какав сајт?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: crna krema
PostPoslato: Sre Maj 22, 2019 5:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 22, 2019 3:22 pm
Postovi: 1
Zdravo ako mozes da mi odgovoris kako Se zove ta krema na njemackom! Malo me zbunjuje ti kazes da si jela kremu? Da li je to onda krema za mazanje po tijelu ili jestiva krema? Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: crna krema
PostPoslato: Čet Maj 23, 2019 11:19 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
То је обична глупост.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 88 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: