Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ubrzan rad srca i ostali simptomi
PostPoslato: Čet Jul 17, 2014 12:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 04, 2006 3:10 pm
Postovi: 7
Lokacija: Valjevo, Srbija
Bio bih veoma zahvalan ako mi neko strucan moze pomoci da povezem sve ovde navedene simptome i otkrijem zasto mi srce ubrzano radi bez nekog vidnog razloga, kosa sedi, opada, cesto se osecam bezvoljno pa i depresivno, ne zloupotrebljavam alkohol, cigarete sam ostavio bas iz ovog razloga, trudim se da izbegavam stres
koliko je to moguce i ne preterujem u hrani ni bilo cemu drugom...evo detalja pa prosudite sami:

Ubrzan puls do 115 bez prethodnog napora, povremeno anksiozan tada osetim stezanje u grudima koje traje kratko a zatim popusti, osetljiv sam na zimu,ruke su cesto hladne, jezik izrazito beo po povrsini,imam sede vlasi, uocljivo je proredjivanje i opadanje kose najvise na kruni, bubuljice po kozi glave, dijagnoza seboreicni dermatitis, lecen od akni vulgaris antibioticima, izlecen sam roakutanom, vid oslabljen od detinjstva, lenjo levo oko, dalekovid dioptrija 2,5-0,5,nokti slabi, zanoktice, grickanje noktiju od detinjstva, cesto bele tacke na noktima, sklon blagoj gojaznosti narocito u predelu struka, kukova posebno, osetljive pradavice, povremeno nadute i uvecane, umanjena maljavost brade,ruku, cesto stanje bezvoljnosti manjka energije, lose koncentracije i pored uredne ishrane i fizickih aktivnosti.

Pol Muski 30 godina(1984)
Kosa tamno smedja, oci smedje, svetao ten
Visina 182
Tezina 82
Rezultat testa krvi u granicama normalnog,
rezultat TSH stitne zlezde blizu gornje granice dozvoljenog
krvni pritisak 115/75, EKG pokazao pravilan rad srca, puls 75


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 102 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: