Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: bolne tetive- za tamaraft
PostPoslato: Pet Feb 26, 2010 8:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Maj 22, 2007 11:16 pm
Postovi: 614
Lokacija: beograd
Vec duze vreme, narocito kada sedim i citam, tj kad su mi ruke savijene, bole me obostrano tetive bicepsa, nekad na dodir, a nekad bas same od sebe, kao da su upaljenje. bas me to zbunilo, a i nervira me poprilicno.
Sta vi mislite da je problem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bolne tetive- za tamaraft
PostPoslato: Sub Feb 27, 2010 12:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Kako ste znali da izolujete da je bol bas u tetivi bicepsa? I predpostavljam da mislite na donji pripoj mishica na podlaktici!

Da li se takva bol javlja josh u nekim polozajima ili pri nekim aktivnostima? I koliko dugo se pojavljuje bol? Da li su ta mesta koja vas najvishe bole crvena ili povishene lokalne temperature? Otechena? Chime se bavite, da li dizete neki teret svakodnevno? Da li dosta koristite kompjutersku tastaturu? I u kakvom su stanju mishici ruku, i tela? Utrenirani, za svakodnevne poslove, neutrenirani dovoljno ili pak imate vecu mishicnu masu?

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bolne tetive- za tamaraft
PostPoslato: Sub Feb 27, 2010 5:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Maj 22, 2007 11:16 pm
Postovi: 614
Lokacija: beograd
Da, mislim na donji pripoj. Lepo, bolela me ruka, ja krenem da opipavam i posto znam sta se tu nalazi, opipam tetivu prstom i prvi put me zabolelo bas dosta. sad je to vise neki "tinjajuci" bol...
Mislim da je s pocetka bio mali otok na desnoj ruci oko lakatnog zgloba,(inace tegobe mi traju unazad vise od mesec dana) sada ga nema, kao ni crvenila ni lokalno povisene temperature...
Muskulatura mi je ok, za svakodnevne poslove, da kazem lepo definisana, dosta sedm u po podnevim satima, citam ili sam pred kompjuterom, mada izbegavam u poslednje vreme, primetila sam da me to najvise muci kad su mi ruke duze savijene u laktovima, kada se oslanjam na lakat i sl...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 77 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: