Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Cudan osecaj u glavi
PostPoslato: Sub Avg 25, 2007 3:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 25, 2007 3:30 pm
Postovi: 1
Neznam o cemu se radi, ali sada vec 3 dana imam neobican osecaj u glavi, kao da mi se vrti, ili da sam pijan. Uz to mi se jako spava, a posle spavanja sam jos uvek umoran. Dali je uzrok visok tlak zraka, ili nesto gore... Dali da radim pretrage ili da cekam jos neko vreme?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 25, 2007 4:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Moze da bude mnogo toga, a opet, ne mora. Najcesce je uzrok nizak pritisak ili anemija, pa ako stanje potraje proveri krvnu sliku, ali mogao bi i kompetnu biohemiju ako dugo nisi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 26, 2007 12:56 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 05, 2005 7:52 am
Postovi: 321
Lokacija: Pisite mi na mail
Mnogi se ovih dana zale na slicne tegobe... Moze biti od ovih visokih temperatura... Sa druge strane moze biti i nesto drugo, kao na primer virusna infekcija.... Sacekaj jos koji dan a zatim kod lekarau i u laboatoriju..

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 11, 2007 1:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 05, 2007 4:43 pm
Postovi: 235
Lokacija: MK
Ozi
Sta si uradio?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 18, 2007 4:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 4:46 pm
Postovi: 6
ja imam problem a to je da se cesto povlacim u sebe.To se ponavlja u zadnje cetri godine.Ne znam kako sve to prodje i ja budem ona stara,ali eto opet mi se to dogadja i ja ne znam sta je.Postajem slabo pricljiva i nezainteresovana za sve.
Ako mi neko moze pomoci sa nekim savetom neka mi se javi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Cudan osecaj u glavi
PostPoslato: Uto Sep 18, 2007 5:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
ozi je napisao:
Neznam o cemu se radi, ali sada vec 3 dana imam neobican osecaj u glavi, kao da mi se vrti, ili da sam pijan. Uz to mi se jako spava, a posle spavanja sam jos uvek umoran. Dali je uzrok visok tlak zraka, ili nesto gore... Dali da radim pretrage ili da cekam jos neko vreme?


Ja se ovako osecam vec mesec dana!! :lol:

Nisam ni malokrvna, biohemija je ok, povisen mi je kortizol. Ne znam da li sa tim ima veze ili ne, ali eto, bar da te utesim da nisi usamljen slucaj!! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Cudan osecaj u glavi
PostPoslato: Ned Jul 03, 2011 8:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 14, 2011 10:36 am
Postovi: 9
postovani molim vas za pomoc vec duze vreme imam probleme sa glavom imam nei cudan osecaj kao neu vroglavicu nei pritisa u celoj glavi pritisa u usima bolovi u predelu obrva ili ou ma uzas ovo mi se desilo pre devet meseci posle porodjaja upala sam u neku depresiju iz oje sam se jedva izvukla januara meseca je bilo sve ok radila sam sener glave bilo je o magnetnu rezonancu i to ok krvna slika uvek izadje dobro kicmu sam slikala i ima nekih promena na kicmi neurolog mi je reko da je to migrena radila sam nekolko rengena ostalih organa i sve je ok a ja sam uzasna stanje mi je sada jos gore nego sto je bilo bilo mi je lakse neko vreme i to sam koristila samo antidepresivne lekove a sada mi je bas tesko u glavi haos neznam sta da radim opet su mi se vratili svi simptomi sada mi je i muka i osecam toplotu u glavi vise ni sama neznam a imam 27 godina ako ima neko slicnih problema neka mi pomogne sta da radim ima li kakve pomoci u ovom problemu hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Cudan osecaj u glavi
PostPoslato: Sre Jul 06, 2011 2:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 27, 2007 1:51 pm
Postovi: 27
ANA NINA je napisao:
postovani molim vas za pomoc vec duze vreme imam probleme sa glavom imam nei cudan osecaj kao neu vroglavicu nei pritisa u celoj glavi pritisa u usima bolovi u predelu obrva ili ou ma uzas ovo mi se desilo pre devet meseci posle porodjaja upala sam u neku depresiju iz oje sam se jedva izvukla januara meseca je bilo sve ok radila sam sener glave bilo je o magnetnu rezonancu i to ok krvna slika uvek izadje dobro kicmu sam slikala i ima nekih promena na kicmi neurolog mi je reko da je to migrena radila sam nekolko rengena ostalih organa i sve je ok a ja sam uzasna stanje mi je sada jos gore nego sto je bilo bilo mi je lakse neko vreme i to sam koristila samo antidepresivne lekove a sada mi je bas tesko u glavi haos neznam sta da radim opet su mi se vratili svi simptomi sada mi je i muka i osecam toplotu u glavi vise ni sama neznam a imam 27 godina ako ima neko slicnih problema neka mi pomogne sta da radim ima li kakve pomoci u ovom problemu hvala unapred


Ja to imam vec 4 godine,desilo se 9-10 meseca nakon porodjaja,potpuno isto kao i ti mr,ct i sve sam radila i na kraju rekli su mi da prihvatim to kao deo mene i teram dalje.I sretstva za smirenje nisu mi bas pomagale,jednostavno stanje samo od sebe je nekad slabjih simptoma,nekad jacih,nekad nema nikakvih simptoma,ali to traje kratko.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 90 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: