Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Zbun..
PostPoslato: Sre Okt 14, 2009 8:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 14, 2009 5:03 pm
Postovi: 6
Dakle, ovako..

Zadnjih par dana prva jutarnja mokraca mi je cista krv a pritom ja nemam neke jake bolove. Jedino sto je prisutan tup bol u desnom bubregu ali se on ni ne pojacava ni smanjuje. Bila sam kod urologa u UC koji me je otkacio bez neke jasne dijagnoze i nefrologa koji je u cudu i nista ne preduzima. Radjen je ultrazvuk i jedino sto je primeceno je da je desni bubreg manji (na prethodnom uz-u koji je radjen u martu je bio 75mm, sad 67mm). Krvna slika i sedimentacija su mirne, jedino sto su urea i kreatinin primetno poviseni. Ginekoloski pregled sam isto obavila i oni su iskljucili da krvarenje ima veze sa tim..

Sta da radim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zbun..
PostPoslato: Sre Okt 14, 2009 9:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ti sama nista ne mozes da uradis.
Potrebno je da odes kod nekog ozbiljnijeg urologa jer je krv mokraci simptom koji moze da ukazuje na veliki broj stvari,od obicne infekcije do tumora.
Zato nemoj da "zaboravis" na svoju bolest i da pusti da to tako prodje,nego se pregledaj kod nekog po preporuci.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zbun..
PostPoslato: Sre Okt 14, 2009 10:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 14, 2009 5:03 pm
Postovi: 6
Pa nisam ni nameravala da odustanem ali znas kako je cudno...prva jutarnja mokraca je krv, sledeca nesto manje, onda jos malo tamnija i posle normalna.

jos nisu videli tu prvu jutarnju a ja sam nekoliko nedelja bila pokrivena antibioticima zbog neke infekcije tako da sam sad nekako u tom vakuumu. U svakom slucaju cu pokusati da resim ovaj problem..


Hvala na odgovoru


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 126 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: