Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Veličina penisa!?
PostPoslato: Pet Maj 20, 2016 5:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 20, 2016 5:09 pm
Postovi: 2
Imam problema sa svojom velicinom penisa, znaci malo sam debeljuskast, zapravo moglo bi se reci debeo. Moje penis i nije bas nesto velik kad nije erkecija, a nije nesto veci kada sam u stanju erekcije, zapravo moje pitanje je je li mozda problem u mojoj debljini? :evil: :roll: :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Veličina penisa!?
PostPoslato: Pet Maj 20, 2016 5:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
Origin je napisao:
Imam problema sa svojom velicinom penisa, znaci malo sam debeljuskast, zapravo moglo bi se reci debeo. Moje penis i nije bas nesto velik kad nije erkecija, a nije nesto veci kada sam u stanju erekcije, zapravo moje pitanje je je li mozda problem u mojoj debljini? :evil: :roll: :o


prosecan penis iznosi oko 14cm u erekciji... a oko 8,do 9cm, u opustenom stanju...penis ti se nije smanjio... izgleda ti mali zato sto si debeo, jer pubicna kost gde ti rastu brucke, stidne dlake.. nazovi kako hoces...tu se skupilo dosta sala... zbog tvoje debljine i izgleda da ti je mali... smrsaj jedno 30 kila... i videces drugu promenu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Veličina penisa!?
PostPoslato: Ned Maj 22, 2016 10:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 20, 2016 5:09 pm
Postovi: 2
_david_ je napisao:
Origin je napisao:
Imam problema sa svojom velicinom penisa, znaci malo sam debeljuskast, zapravo moglo bi se reci debeo. Moje penis i nije bas nesto velik kad nije erkecija, a nije nesto veci kada sam u stanju erekcije, zapravo moje pitanje je je li mozda problem u mojoj debljini? :evil: :roll: :o


prosecan penis iznosi oko 14cm u erekciji... a oko 8,do 9cm, u opustenom stanju...penis ti se nije smanjio... izgleda ti mali zato sto si debeo, jer pubicna kost gde ti rastu brucke, stidne dlake.. nazovi kako hoces...tu se skupilo dosta sala... zbog tvoje debljine i izgleda da ti je mali... smrsaj jedno 30 kila... i videces drugu promenu


Hvala ti, bas sam si i mislio da je u tome problem jer mi je to bilo vrlo cudno hvala jos jednom!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 43 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: