Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 243 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Varikocela
PostPoslato: Pet Sep 28, 2018 10:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2018 4:08 pm
Postovi: 8
Kokiroki je napisao:
Ustanovljena mi je varikocela palpacijom u stojećem i ležem položaju, nije mi rečeno kog stepena. Vidljivo je okom , na pregled sam otišao jer sam primetio promenu i povremeno,često osetim kao nelagodu u levoj strani testisa. Doktor me je uputio dalje na spermogram kako bi video da li varikocela utice na pokretljivost spermatozoida pa na osnovu toga ce znati da li je potrebna hirurska intervencija. Imam 29 god.

Interesuje me koliko traje oporavak u slucaju intervencije, koliko se miruje, kad se vraca fizickim aktivnostima, da li je moguc povratak sportu i u kojoj meri?


Ima li neko bilo kakvu informaciju oko pitanja koja bi pomogla? Danas radim i spermogram pa cu znati vise detalja... doktor mi niej rekao kojeg je stepena vec samo da uradim spermogram. Inace vidi se golim okom, tako sam i u ogledalu primetio. Da li je moguce taj osecaj nelagode da se prenosi na stomak, i na deo izmedju stomaka i penisa, znaci skroz donji stomak, sa leve strane?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Varikocela
PostPoslato: Čet Avg 15, 2019 12:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 15, 2019 12:52 am
Postovi: 1
Zdravo

Pre nedelju dana sam izemdju mosnica i tela penisa opipao ravnu glatku izraslinu (cista, cir tako mi lici) kao da je puna tecnosti i odvojiva je rukom. Nemam problema sa erekcijom, sa libodom, sa mokrenjem. Cak mi ni ne smeta velicine je do 1cm i nije bolna niti svrbi ili bilo sta iz nje da izlazi u vidu tecnosti.[img]thumbnail.jpg[/img]
Molim vas za komentar, zakazao sam kod urologa za petak takodje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Varikocela
PostPoslato: Sub Okt 26, 2019 10:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 26, 2019 10:31 pm
Postovi: 2
Zdravo,operisao sam varikocelu pre 1 mesec cim sam izasao iz bolnice imao sam otok levog testisa i jak bol pri dodiru... Pio sam tablete palitrex ciprocinal primao injekcije longacef i sve je to dzabe... Bol u testisu je ostao isti, molio bi za brz odgovor :roll: :roll: :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 243 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: