Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Utrnulost penisa.
PostPoslato: Uto Maj 12, 2020 7:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 09, 2018 3:50 pm
Postovi: 6
Pozdrav imam jedan problem,a to je utrnulost penisa,najvise osjecam utrnulost na glavi penisa.Pogotovo pri dodiru.Taj problem mi se pojavio u toku i posle voznje na biciklum(54 kilometara).U toku voznje sam osjetio jaci bol i neprijatnost (ne oreterano jak bol),u perinealnom djelu,kost izmedju anusa i korena penisa,tamo gdje se vrsi veci pritisak tokom sedenja na sicu.Tek kada sam dosao kuci primetio sam da mi je penis kao utrnuo,kaoni kost koju sam pomenuo.Mislio sam da ce proci sledeci dan ili maks 2 dana,ali nakon 4 dana odmora i bez voznje bicikla utrnulost penisa je jos tu i neugodno je,odlucio sam nakon cetvrtog dana ipak sjesti na bicikl opet i napraviti kratke voznje,nisam osjetio ni povecanu niti umanjenu utrnulost.
Potreban mi je savjet,da li je moguce da sam nagnjecio neki zivac ili je nesto drugo?
Ovo je sada vec 6 dan kako traje utrnulost,da li bi opet trebao odmoriti od voznje i da li ce nestati samo od sebe,ili bih ipak trebao posetiti urologa?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Utrnulost penisa.
PostPoslato: Sre Maj 13, 2020 10:44 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
То је више за неуролога јер си нагњечио живац али бојим се да нема решења. Мени се то деси после 10мин вожње.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Utrnulost penisa.
PostPoslato: Sre Maj 13, 2020 12:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
Znas i sam za pravilo da kod voznje bajsem na svakih kilometar ipo ili dva ustanes, i da vozis bajs u uspravnom polozaju, kao kod sprinta. Razlog zasto si imao utrnulost penisa jeste u drasticno smanjenoj cirkulaciji i prignjecenju prostate i nerava. Sicevi sa rupom bi trebalo da su dizajnirani bas za mesto gde se nalazi prostata, da spreci to sto se tebi desilo, mada po meni nije bas jako efikasno.
Idi kod lekara i ispitaj sta se desava.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Utrnulost penisa.
PostPoslato: Ned Maj 24, 2020 3:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 09, 2018 3:50 pm
Postovi: 6
Dobra stvar,sva sreca ipak je nestala utrnulost evo bakon koliko,skoro 2 sedmice.Mislio sam bas da sam zaglavio sa ovim problemom.Sada vozim uspravno/stojeci svakih 5 minuta sto je sigurno sigurno.Hvala na odgovorima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Utrnulost penisa.
PostPoslato: Pon Maj 25, 2020 12:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Требала је да нестане после највише пола сата. Обрати пажњу да немаш још неки проблем са кичмом, килажом, мањком неког од витамина из Б групе...

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 59 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: