Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Uspanicio sam se
PostPoslato: Uto Mar 24, 2009 2:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 24, 2009 2:34 am
Postovi: 2
Lokacija: kv
E ovako,imam 17 god,treniram kosarku,itd... Da vam kazem odmah na pocetku ne znam te strucne izraze,ali razumecete me :D
Jedan testis mi je sputeniji u odnosu na drugi,plasim se da nije kila ili tako nesto,nesto sam trazio po internetu i cuo sam da to nije nista,ali voleo bih da mi vi odgovorite.Imam dosta veliki odraz i sve se plasim kad naskocim na treningu i poneki put malo zaboli,gotovo i ne osecam bol... da mi se nesto ne desi,ali na njemu nema nista sve je normalno,kad se dogodi erekcija skupe se i sve normalno izgleda.
I da kazem da radim neke vezbe za odraz i svaki put kad ih radim nosim tesne bokserice uvek se uplasim da se nesto ne dogodi.
Izvinjavam se ako je ovih tema bilo,voleo bih da mi date neki savet,odgovor,posto bas nista ne znam o tome... :( Unapred hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 24, 2009 4:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 24, 2009 4:44 am
Postovi: 1
Lokacija: dk
Slucajno sam usla ovde i videla tvoj text,nema potrbe da se panici!
Nisam bas strucna,ali ti svakako savetujem da odes kod urologa,sto je pre moguce,za svaki slucaj!

Mislim da bi svakako najbolje bilo da se obratis i roditeljima,jer ti i oni pored doktora mogu dati najbolji savet!

Opasno nije nista ,to je sigurno,ali kod doktora idemo i kada nas boli grlo tako da nemoj zanemariti sitnice i javi sta je bilo!Pozdrav! :P :P :P :P

_________________
ivana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 24, 2009 6:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Normalno je da je jedan testis spusteniji od drugog,ne brini,tako je kod svih muskaraca.
Kad treniras,nastavi da nosis uzak ves i ne sekiraj se.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 24, 2009 9:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 24, 2009 2:34 am
Postovi: 2
Lokacija: kv
Ok,hvala vam oticicu do lekara cisto da pogleda.Prvo sam se istripovao da imam kilu,drugar je to operisao,pa se i ja otkinuo... :-) Bilo mi nesto bedak da kazem kevi pa slucajno naletim na ovaj forum,dobar je dosta,stvari moze da se nauci... :D :D :D
Imam jos jedno pitanje,sve sto vise gledam ovaj forum sve se tripujem da ja sve imam :lol: :lol: Jel iznad testisa ili na testisu ne znam bas najbolje da objasnim,jel treba da ima nesto da li je neka kesica ili nesto pojma nemam,ali to sam video na slikama... I meni se cini to da imam kad podignem testise na gore :roll: i sa leve i sa desne,ali kad ih podignem bas gore... A rzmisljao sam da su mi testisi malo spusteni zato sto pijem umoran vodu stojeci,a cuo sam da ne valja.Ako mozete da mi odgovorite na ono pitanje u vezi testisa bio bih zahvalan... :D
Izvinite sto sam malo smarao,ali stvarno sam se cimao oko toga... Pozzzzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 25, 2009 9:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
ja te nista ne razumem oko tih kesica,ali sam uverena da je sa tobom sve u redu.
od kud ti pade napamet,majke ti da je to zbog vode...pa ne ide voda iz usta pravo u testise !!!!!!!!!

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 28, 2009 12:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
Jzma je napisao:
Imam jos jedno pitanje,sve sto vise gledam ovaj forum sve se tripujem da ja sve imam :lol: :lol: Jel iznad testisa ili na testisu ne znam bas najbolje da objasnim,jel treba da ima nesto da li je neka kesica ili nesto pojma nemam,ali to sam video na slikama... I meni se cini to da imam kad podignem testise na gore :roll: i sa leve i sa desne,ali kad ih podignem bas gore...

verovatno mislis na epididimise koji se nalaze tu gde si opisao, to je normalan deo organa, bez brige...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 93 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: