Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ureaplasma molim za pomoc?
PostPoslato: Pon Nov 03, 2008 9:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 12, 2008 10:39 am
Postovi: 21
Pri pregledu mikrobiloskog brisa nadjena mi je Ureaplasma urealyticum vise od 100 000CCU/ml. Molim vas mozete li mi reci kojim antibioticima se obicno leci posto na izvestaju stoji u preporuci vise antibiotika za lecenje. Da li i moj partner treba da se leci sa istom vrstom antibiotika kao i ja posto pretpostavljam da je i on zarazen.

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 04, 2008 12:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 23, 2008 4:41 pm
Postovi: 5
Draga Sandra,
Obavezno koristi samo dovicin i to najjaca doza prva dva-tri dana (vise se ne secam, davno je bilo). Uglavnom je poenta da su mene lecili miksovanom terapijom skoro dve godine i desavalo se da prvi ili prva dva mesecna nalaza budu dobra ali treci bude uvek ponovo pozitivan. (Radi se kontrola - 3 mesecna negativna rezultata)
Konsultuj se sa dr. Ljubisom - mikrobiolog iz Narodnog fronta - on me je spasio najjednostavnijom mogucom terapijom!!! I obavezno i partner na lecenje ili ga menjaj!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 04, 2008 1:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 12, 2008 10:39 am
Postovi: 21
blue ananas je napisao:
Draga Sandra,
Obavezno koristi samo dovicin i to najjaca doza prva dva-tri dana (vise se ne secam, davno je bilo). Uglavnom je poenta da su mene lecili miksovanom terapijom skoro dve godine i desavalo se da prvi ili prva dva mesecna nalaza budu dobra ali treci bude uvek ponovo pozitivan. (Radi se kontrola - 3 mesecna negativna rezultata)
Konsultuj se sa dr. Ljubisom - mikrobiolog iz Narodnog fronta - on me je spasio najjednostavnijom mogucom terapijom!!! I obavezno i partner na lecenje ili ga menjaj!


Hvala Blue,
konsultovacu se i sa svojim ginekologom jer sam tek dobila rezultate. Citam ovde i vidim da ljudi se uglavnom lece sa gomilom nekih antibiotika da ti se zavrti u glavi. Naravno da ce se i partner leciti. Planiram trudnocu pa zelim da se izlecim. Da li je moguce da mi je partner preneo ove bakterije?

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: