Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: termovizija skrotuma
PostPoslato: Sre Feb 25, 2009 3:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 24, 2009 4:12 am
Postovi: 19
vec sam postavljao temu, ali mi niko nije odgovarao :( imao sam upalu levog epididima, pio pancef i clicacil, nakon toga uradio spermokulturu (bez porasta) i spermogram bio je dobar, pa sam mesec dana pio prostal i onda opet uradio spermogram koji je bio dosta losiji nego prvi put i dalje imam bolove u predelu levog epididima. narocito posle seksa. sada su me poslali da uradim termoviziju skrotuma. zakazao sam ali moram da cekam 3 nedelje pa me to sada jako muci i izjeda. ko ce sad sacekati jos toliko vremena. svo vreme se provlaci problem u seksu (pored redovnih bolova koji sleduju nakon istog) - erekcija je mnogo slabija, a ejakulacija brza i teze kontrolisana. da li je to posledica svega ovoga? da li je moguce da je to hlamidija? i sta se sve moze saznati nakon te termovizije koju cekam?
nadam se da ce mi se neko obratiti sa bilo kakvim informacija.
unapred hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 25, 2009 11:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Da bi znao da je hlamidija moras da uradis ispitivanje na hlamidiju,o tome mozes da procitas ne jednoj od lepljivih tema.
Bol nakon epididimitisa traje jako dugo,cak i par meseci tako da je to uobicajeno kod tebe.
Sto se tice problema sa potencijom,verovatno su uzrokovani psihioloskim pritiskom zbog problema koje imas i koje si naveo.
Za termoviziju zaista ne znam,moraces da sacekas pregled.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 28, 2009 2:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 24, 2009 4:12 am
Postovi: 19
hvala na odgovoru, a ono za hlamidiju se nisam dobro izrazio :) hteo sam da pitam da li je moguce da je ta slabija erekcija i nekontrolisana ejakulacija jedan od simptoma? to pitam zato sto sam negde na prvim temama video da je neko od korisnika to naveo kao simptome, ali nigde nisam nasao da je bilo ko od vas, moderatora, to napisao ili potvrdio.
Malo mi je lakse kada cujem da je taj bol posle upale normalan jer to traje vec neka 4 meseca. I jos jedno pitanje sto se tice epididimitisa (mozda i malo glupo) - Da li suzdrzavanje od sexa moze ubrzati prestanak tih bolova, ili je to putpuno nebitno?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 28, 2009 4:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ne bih ti savetovala suzdrzavanja od sexa,naprotiv !

Ne znam zaista tacno za erekciju i hlamidiju,ali procitaj ovde ima puno ljudi koji su imali hlamidiju pa su mozda pisali nesto o tome.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 60 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: