Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 413 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 28  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 08, 2008 4:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 14, 2008 5:01 pm
Postovi: 1
da li se hlamidija moze preneti oralnim seksom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 08, 2008 4:52 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
MOŽE !!

_________________
Zdravlje je najveće bogatstvo !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 13, 2008 9:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 15, 2007 2:25 pm
Postovi: 15
Moram da vam se pohvalim.Trudna sam,u cetvrtom sam mesecu! Ne znam da li se secate, pisala sam da cu probati sa cajevima od doktora Tesica, i probali smo i odmah isti mesec ostala sam trudna.Muz je bio kod urologa,kada smo saznali da sam trudna, i bio je negativan na hlamidiju.Ja sam radila samo obican bris i naravno negativan je kao i uvek ali meni to nista ne znaci dok ne uradim PCR.Pila sam propolis kapi, maticni mlec i tri vrste caja.Doktor je rekao da je fora u tome da se podize imunitet a propolis kapi su za izbacivanje bakterija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 13, 2008 10:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
bebaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

chestitamooooooooo

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 15, 2008 3:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 26, 2008 1:38 pm
Postovi: 2
ja sam novi ovde, registrovah se kad videh da ima dosta strucnih u ovoj oblasti, pa da pitam :
da li bol u testisima koji se javlja pri nosenju uzih stvari (dakle na pritisak) i kada lezim na stromaku, i duze zadrzavanje sperme u uretri nakon ejakulacije (po 2, 3 sata, pa tek primetim da izadje poslednja kap) mogu biti znaci infekcije. takodje, jednom prilikom sam se jako uzbudio i opet sam posle primetio na vrhu penisa krupnu sluzavu kap sto mi se nikad pre nije desilo. radjen mi je bris uretre koji se pokazao negativnim (ali koliko vidim to mi i nije neka siguracija). nemam nikakvog peckanja (sto me pomalo tesi).
gde se radi PCR test u beogradu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 15, 2008 3:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
bekspejs to je normalna pojava kod muškaraca da im izlazi tečnost koja se zove predejakulatorna tečnost kada se uzbudimo a kao trebalo bi da služi za dodatno podmazivanje "ciljnog objekta" zvanog vagina !


dnda - Čestitam ti srca !!! :wink:

_________________
Zdravlje je najveće bogatstvo !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 15, 2008 3:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
bekspejs : da ne bude zabune to je normalna pojava samo kada si uzbudjen a za ostalo što si nabrojao mislim da nije normalno !

_________________
Zdravlje je najveće bogatstvo !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 15, 2008 3:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 26, 2008 1:38 pm
Postovi: 2
SQL je napisao:
bekspejs to je normalna pojava kod muškaraca da im izlazi tečnost koja se zove predejakulatorna tečnost kada se uzbudimo a kao trebalo bi da služi za dodatno podmazivanje "ciljnog objekta" zvanog vagina !

:wink:


znam da je normalna, ali te tecnosti kod mene ima inace vrlo malo i providna je. ovo je bilo sluzavo, polubelicasto i krupna kap se izdvojila.

nego, sta rekoste za taj PCR test, gde se radi u beogradu? takodje me zanima da li neki urolog u beogradu radi test kada se kroz analni otvor stimulise prostata da izluci, te da se radi test na taj materijal?

hvala na superbrzim odgovorima!!! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 15, 2008 7:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
CESTITAM DNDA !!!

:D

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 16, 2008 3:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 15, 2008 6:44 pm
Postovi: 2
Lokacija: Beograd
Pozdrav svima nova sam ovde i hteoh nesto da vas nesto priupitam.....
Meni moja dr nije savetovala nikakve cajeve i suplemente koji poboljsavaju imunitet...Zanima me da li neko zna koji cajevi se preporucuju i od cega?...Meni je danas zena u apoteci savetovala da ne kupujem bezveze caj od brusnice posto se on pokazao kao jako dobar kod E.coli,a za hlamidiju kaze moze bilo koji od cajeve za ciscenje urinarnog trakta...Ja sam ovih dana pila dosta caja od persuna,koprive i uvin caj...danas kupih neku mesavinu od rastavica,zeciji trn,breza,sipak,neven...

pozdrav svima!

p.s ovde sam procitala i pocela da pijem ove kapi ehinacee i neke vitamincice...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 27, 2008 10:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 18, 2007 10:30 am
Postovi: 39
imam klamidiju. partnerka mi je vjerovatno izvor infekcije ali bez simptoma. da li ona treba da uzima antibiotik bez obzira sto nema simptoma? i kkoliko dugo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 29, 2008 3:18 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Partnerka treba takodje da ode na pregled za hlamidiju i ni slucajno da ne uzima antibiotike pre toga.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 04, 2008 4:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 15, 2008 6:44 pm
Postovi: 2
Lokacija: Beograd
crvenkapica je napisao:
Pozdrav svima nova sam ovde i hteoh nesto da vas nesto priupitam.....
Meni moja dr nije savetovala nikakve cajeve i suplemente koji poboljsavaju imunitet...Zanima me da li neko zna koji cajevi se preporucuju i od cega?...Meni je danas zena u apoteci savetovala da ne kupujem bezveze caj od brusnice posto se on pokazao kao jako dobar kod E.coli,a za hlamidiju kaze moze bilo koji od cajeve za ciscenje urinarnog trakta...Ja sam ovih dana pila dosta caja od persuna,koprive i uvin caj...danas kupih neku mesavinu od rastavica,zeciji trn,breza,sipak,neven...

pozdrav svima!

p.s ovde sam procitala i pocela da pijem ove kapi ehinacee i neke vitamincice...


Da li neko moze dam i odgovori...hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 04, 2008 8:30 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Hlamidija nije virus,mada na isti nacin inficira celiju,ali to je nebitno.Nema potrebe da pijes nista za pojacanje imuniteta jer ti to nece bog zna kako pomoci u lecenju hlamidije.
Sto se tice poboljsanja imuniteta,moje licno iskustvo je propolis i puno belog luka...

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 10, 2008 9:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 10, 2008 9:31 pm
Postovi: 1
zdravo svima.slucajno sam nabasala na ovaj forum.zapravo,slucajno sam nabasala i na hlamidiju....
imam pitanjce-bila pre par dana kod ginekologa,rekla mi da imam kondilome :-? ,usput i bakterijsku i gljivicnu infekciju [genije sam zar ne??].prepisala mi neke vaginalete i rekla da dodjem na kontrolu kad mi prodje menstruacija.e sad,meni kasni,i to dobrih 10 dana.test na trudnocu negativan.
da li je moguce da imam hlamidiju i i da li mogu da se testiram iako koristim vaginalete?posto idem tek za nekih nedelju dana do ginekologa[ubice me ako me vidi jos jednom pre toga :cry: ] bila bih zahvalna ako bi ko odgovorio,i time me umirio il naterao da odem i dam tih 2 i nesto hiljada,koje btw nemam :) xD

unapred zahvalna :wink: :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 413 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 28  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: