Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1276 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 86  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 27, 2008 6:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 07, 2007 3:08 am
Postovi: 34
Lokacija: Beograd
Ja malopre imao oral sa devojkom, polako i lagano smo radili, i sad mene nervirala ova smegma to je strasno... I skontam ja kako se meni vidi ta smegma kad mi je skroz dignut, utegnut ko strela. Prekinem uzivanje, odem do wc, uzmem wc papir i tako dignutog ga grublje prebrisem i poskidam svu smegmu! :D :D :D Kako mi je bilo drago, malo bolucka ali to je zbog osetljivosti. Sad mi se zbog tog rastezanja opet iscimala koza, pa moram malo da iskuliram do sledeceg orala. Eto samo da znate kako je najbolje i najlakse skinuti tu mrtvu smegmu. Pozdrav od mene, uzivajte. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 27, 2008 1:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2008 9:46 pm
Postovi: 53
OPA! BANEX,VICEROY, SVAKA CAST!
...mene onaj drkic od preksinoc drzi fino, necu mnogo da ga iscimavam narednih nedelju dana... :-? Cak razmisljam da ga ne diram dok se dva mesceta ispod ex frenuluma ne spoje skroz...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 27, 2008 6:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 24, 2008 8:42 pm
Postovi: 9
pozz opet ja :)
Gledao sam na netu neke slike i ispostavilo se da je moj problem da ja imam prekratak frenulum,pa me zanima da li neko moze da mi kaze da li mogu da ga prosirim ili nesto slicno.
Molim vas odg ako neko ima informacije vezano za ovo ili neko iskustvo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 27, 2008 7:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2008 9:46 pm
Postovi: 53
Kolle, samo ti recnu tu zilicu, a onda ti se koza normalno razvuce do daske...
Mnogo opustenija operacija od fimoze...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 29, 2008 2:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 3:37 pm
Postovi: 25
Pozdrav ljudi.nzm tacno koliko mi je proslo dana od operacije,ali operisaos sam se 1,2 dana nakon viceroya,i ovako sve je da kazem zaraslo,ali mi sa lijeve strane rez reza,ono kako je zasivano OSTALO PARCE KOZICE DA STRCI!!znate li mi reci oce li to tako ostati za stalno???frenulum(ako sam se dobro izrazio) mi nije diran,ii osjecam da je kratak,jer kad krenem ono malo jace,zasmeta mi nekako me zaboli,eh sad da li ce se to vremenom produziti(frenulum)ili cu morati operisati o5 :( ??
hvala unaprijed!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 29, 2008 2:45 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2008 9:46 pm
Postovi: 53
Nandrolon: Meni je isto razdvojeno meso, danas mi rece na kontroli da sve to srasta, opushti se kralju!
A sto se tice frenuluma i stezanja, verovatno kad se otok potpuno smanji, bice lakse. Meni su danas rekli na kontroli da je dosta ljudi koji su se operisali stezao oziljak, pa da se to samo olabavljuje, nekom blagom vezbom, valjda drkanjem.... :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 29, 2008 10:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 07, 2007 3:08 am
Postovi: 34
Lokacija: Beograd
Koliko sam shvatio, koza se vremenom ispegla, ne brini. Meni su sve rane zarasle, sem malog procepa o kom pricam i koji me muci na mrtvo ime. Sto se tice frenuluma hmm, mozda je bilo bolje da su ti ga skinuli, ali ajde, sta je tu je. A to ti je smesno, traje bukvalno 10tak minuta maximalno, samo ga spale i usiju, big deal, brzo zaraste. :) Ne brini, nego se savetuj sa urologom, on najbolje zna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 29, 2008 3:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 3:37 pm
Postovi: 25
hvala vam jos jednom.
pixx kako mi je bzv sto mi nijesu makli frenulum,uhh vise mi se ne ide doktoru,no ako bude smetalo,jer jos od operacije nijesam imao sex odnos,moracu ici da mi maknu to,vidjecu za u ova 2 dana.
usiveno je lijepo i dobro samo sa lijeve strane malo zaslanjano,no dako se to kako kaze viceroy ispegla.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 29, 2008 4:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 26, 2008 1:22 am
Postovi: 82
Lokacija: Svilajnac
E pozdrav,neko rece da se oziljak vremenom siri i to nepije vodu.Kada rana prelazi u oziljak ona se skuplja i povlaci na unutra,a rasteze se okolna koza.Kod mene sve sraslo i pocelo da se ispravlja i sada se vidi samo oziljak koji mazem contratubexom ali nesto nevidim neke promene.Posle operacije koza je prekrivala bar pola glavica ali sada se povlaci i veci deo dana glavic je otkriven.Sa estetske strane sve izgleda ok,mozda cak i bolje nego pre op,jer je rez veoma visoko,2-3 mm ispod glavica pa se maltene i nevidi.Nandrolon u pocetku samo pazljivoi vremenom ce sve to da se rasiri i dodje na svoje mesto.Inace retkost je da se pri obrezivanju uklanja i frenulum izgleda da je to praksa samo u nasem zdravstvu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Banex
PostPoslato: Sub Nov 29, 2008 5:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2008 9:46 pm
Postovi: 53
Rekose mi juce na kontroli da se vise pacijenata zalilo na stezanje oziljka, kad se oformio, al kao svima se kasnije opustio, rekli mi da ne brinem?
Da li je tebi stegnutija koza kako ti otok vremenom nestaje, a pravi se oziljak?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 30, 2008 3:26 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 26, 2008 1:22 am
Postovi: 82
Lokacija: Svilajnac
Nebrini to je sve normalno,jeste.Neko veliko zatezanje moze da se javi posle obrezivanja samo ukoliko je odstranjeno previse koze,ali kako ovde niko nije obrezan ono bas tight,vec kao neko poluobrezivanje,nema ni razloga za brigu po tom pitanju.pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 30, 2008 2:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2008 9:46 pm
Postovi: 53
Napreduje se, prica se vec o oziljcima! :lol:
Hvala Banex puno i pozdrav svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 01, 2008 8:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 07, 2007 3:08 am
Postovi: 34
Lokacija: Beograd
Trebam za koji sat otici kod doktora na valjda konacni pregled, da vidi kako je zaraslo, kako se oporavlja itd, i celokupno glediste nakon mesec dana od operacije. Javicu ishod. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 02, 2008 12:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 26, 2008 3:20 pm
Postovi: 2
moze li mi neko reci kada treba da pocnu da ispadaju konci i da li cu uopste imati kozice.sutra mi je 14 dana od operacije a jos konci nisu mi poceli ispadati i da li je to ok.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 02, 2008 4:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 12, 2008 3:34 pm
Postovi: 11
Lokacija: Novi Sad
yoomb je napisao:
moze li mi neko reci kada treba da pocnu da ispadaju konci i da li cu uopste imati kozice.sutra mi je 14 dana od operacije a jos konci nisu mi poceli ispadati i da li je to ok.
Jeste to sa koncima je individualno.bolje da posnu ispadati kasnije nego pre bolje ce zarasti.Meni su konci poceli ispadati polako tek posle 2 nedelje i onda su polako ispadali naredne 2 nedelje posle toga.Doktor mi kaze da to nije nikakav problem.
Kako mislis da li ces uopste imati kozeice?
Pa kozica se kod obrezivanja odsece tako da bude malo ispod glavica....ja moju jos ne diram jer rana nije jos 100% zarasla ali mislim da kozicu necu moci vise verovatno prevlaciti preko glavica posle obrezivanja vec ce uvek biti ispod a kakav je osecaj prilikom masturbiranja i sexa to cu tek saznati jer je meni jos uvek jako osetljiv na dodir i moracu jos malo sacekati da ta preosetlivost prodje pre nego sto se bacim u akciju :D

_________________
Igor is in the house :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1276 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 86  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 64 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: