Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1276 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 86  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 16, 2008 8:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 3:37 pm
Postovi: 25
@viceroy
pa sta mislis po tvom,kad ti sjutra izvade i ta 2 konca,nakon koliko ces moci imati sexualne odnose,da vidim kako bi to kod mene izgledalo,nestrpljiv sam saznati :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 16, 2008 11:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 1:29 pm
Postovi: 21
Jel gnoji nekom rana? Meni se napravilie ogromne kraste koje jos uvek blago krvare (12 dan) i gnoje. U apoteci mi nudili neke gaze koje skupljaju gnoj, meni to nesto sumljivo, jel ima neko predlog sta bi mogao da radim.
Kako ide procedura previjanja, ne zelim vise tamo da idem. Kako ja to vidim, isperem ranu fizioloskim rastvorom pa polojem jodom (Povidon 10%), al ne znam da li smem to da radim jer rana jos uvek blago krvari. Zatim koja gaza. Ja sam jednom pokusao sa obicnom ali se tako zalepila da sam je jedva skinuo. Sad sam uzeo neke parafinske, nisam probao, ali ne bi trebalo da se lepe. Jel se sami previjate ili idete svaki put?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 16, 2008 11:10 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 26, 2008 1:22 am
Postovi: 82
Lokacija: Svilajnac
E a jesi li siguran da je to gnoj,jesu li ivice krasti veoma bolne i izrazito crvene?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 16, 2008 11:33 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2008 9:46 pm
Postovi: 53
BANEX23 jos uvek mi je otezano da oslobadjam tkzv. prsten kad se perem, jer on uvek bude ispod one matore koze. Jel smem da vucem to malo jace a da ne puknu konci, posto vidim da vi iskusniji ranjenici o pucanju pricate? I ispod frenulumskog dela imam malko odvojeno novo meso od djoke, al sve mi se nesto cini da se to u startu sjebalo jer vidim mali zarez kao da je tu bio konac, a i prvo vece sam pri ispiranju bacio neki zakrvavljeni koncic.
Sad je sedmo vece, jos uvek je oteceno pa ga teze zarolam?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 16, 2008 11:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 26, 2008 1:22 am
Postovi: 82
Lokacija: Svilajnac
Consi samo polako,nemoj nikako da ga natezes previse,koliko moze bez nekih vecih neprijatnosti toliko.Sve ce to vremenom da se omoguci kada spadne otok.Do pucanja koze dolazi ukoliko pukne neki konac u prvih 24 sata od intervencije,pa to uzrokuje pojavu povrsinskog razmaknuca koze i neke zuckaste kraste,ali u dubini rez srasta ka spolja.Nerazumem kakvo odvojeno meso spominjes?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 12:08 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2008 9:46 pm
Postovi: 53
Pa ispod frenuluma koji je odfikaren imam spoj roze, tanke i unutrasnje koze i one stare braon tj. spoljne. 6-7mm poprecno na pravac frenuluma je na jednom mestu da kazem razmaknuta 1.5mm, tj nemaju kompaktan dodir stara i nova koza?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 12:27 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 26, 2008 1:22 am
Postovi: 82
Lokacija: Svilajnac
I ja sam imao to i ostale su neke resice da kazem,ali video sam na netu da se to ispegla posle 4-5 nedelja i sve bude ok.Ako neide krv ili sukrvica onda samo opusteno,a ako ima onda to mesto odrzavati maksimalno suvim i bez kontakta sa mokracom.Setih se da te pitam a jel tebi odradjeno poluobrezivanje tj.i dalje koza prekriva glavic do pola?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 12:47 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2008 9:46 pm
Postovi: 53
Da, parcijalno i viri mi samo vrh glavica i nisam hteo vise, imao sam tokom sexa svih godina prsten iza glavica koji me nije stezao i mogao je lagano i da se rola kad mi je u erekciji, ali je poslednjih godinu dana poceo da mi pravi probleme i da se skuplja i steze pa sam ga jedva prevlacio! I sad sam hteo samo njega i frenuluma da se resim i da mi kita u erekciji bude opeglana i bez icega a da imam kozicu dok miruje.
Sukrvicu imam na gacama, bledunjavu i imam i bele sluzi iz svih savova.
Iz tog malog otvora cini mi se da nema nicega.
Preksinoc mi je (napisao sam i to) ne znam odakle sibala krv al doca rece da je normalno da nekad pukne kapilar i da nema za to pravila.
Puno ti hvala na savetima!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 1:26 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 26, 2008 1:22 am
Postovi: 82
Lokacija: Svilajnac
Pa obrezan si isto kao i ja,mada meni koza pokriva 10 % glavica,samo sto sam za razliku od tebe ja hteo potpuno,a doca se vadi recima bolje manje nego previse,ali nema ni veze jer mogu opet da odem i odstranim preostalo.

E pa da od pre 10 min nemam vise konce,sam sam ih izvadio,prosto ko pasulj,zbogom samorastvarajuci konci koji mora da se vade. :roll: :wink:

Normalno je da ide ta sluz jer se rana cisti i zarasta,a i meni je jedan dan iz cista mira siknula krv i sve je sraslo ok.Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 3:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 1:29 pm
Postovi: 21
banex23 je napisao:
E a jesi li siguran da je to gnoj,jesu li ivice krasti veoma bolne i izrazito crvene?

Pa nema sta drugo. Kraste su pukle i tu je pola crveno pola belo i osecam se kad bi ih stisnuo ko zna sta bi izaslo koliko su pune necega i naduvene. Da, puno su crvene, a okolo crne od zgrudvane krvi, nekad boli, nekad pece, nekad svrbi. Jel imas neki predlog, cuo sam negde da treba da se stiska da izadje gnoj, ja nekako ne smem to.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 11:44 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Sep 20, 2008 12:35 pm
Postovi: 73
ovde stvarno ima gomila dobrih saveta!!!!!!!!!
hvala
_________________

_________________
Molim za malo TISHINE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klikni i pomozi Srbiji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 12:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 3:37 pm
Postovi: 25
ljudi jutros su mi makli sve konce,nije boljelo,po malo samo,jes sa donje strane jedan konac,tu me je jako zaboljelo ali sve u sekundi,inace lagano!krvi nije bilo,ee sad nek mi neko potvrdi ovo,pola glavica mi je otkriveno pola ne,i nzm kako se zove to(izvinjavam se)onaj dio sa dodnje strane koji veze glavic sa kozicom nije macen,pa mozete li mi reci dali se kod mene radi o djelimicnom obrezivanju?Sve u svemu sad sam prezadovoljan,komplikacija' nikakvih nije bilo,ovaj doktor i kolega mu extra momci,cijelo vrijeme se zezali sa nekom forama


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 12:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 3:37 pm
Postovi: 25
ee da kaze mi, "sad ce ti biti najljepsi u odeljenju" hahahaha


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 12:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 07, 2007 3:08 am
Postovi: 34
Lokacija: Beograd
Evo i ja povadio ostale konce, vise ih nemam jej! Madre mia, to je bilo mucenje sa njima, kad sam budala i nisam rekao na pocetku da mi stave te samoraspadajuce konce. Zarasta mi super, sutra je 2 nedelje od operacije, ova koza sto se odvojila srasta polako ali lepo bar koliko vidim, otok malo opada itd.

E sad me muci jedna stvar koju mi je rekao ovaj doktor, nadam se da ce neko znati da mi odgovori: Kako se zove gel koji se stavlja na glans da bi ubrzao i olaksao proces navikavanja i zarastanja glansa? Da me ubijete ne mogu se setiti sta je rekao... Ali se secam da ga posle kupanja namazem, stavim gazu preko a i ne moram, obucem ciste gace i uzivam. Ako neko zna koji je to gel, samo recite, seticu se makar lupajte. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 1:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 3:37 pm
Postovi: 25
ljudi sad vidjeh da mi je ostao jedan konac,i pokusah sam da ga maknem,prvo povukoh jace nije nista boljelo,i poce krv,uzeh makaze neke i okinuh ono do ispod cvora,a onaj dio je ostao dolje u tkivu :((((,mozete li m ireci ima li razloga za brigu i frku,i hocu li morati kod doce da mi trazi taj dio,konci su nerazgradljivi!!!
Molim vas odgovorite miuhh taman se ponadah da je sve super


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1276 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 86  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: