Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1276 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 82, 83, 84, 85, 86
Autor Poruka
 Tema posta: Re: SUZENA UDNA NAVLAKA (fimoza)
PostPoslato: Sub Apr 30, 2011 8:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 21, 2011 7:00 pm
Postovi: 2
@purplehead
Hajd' imam ja par pitanja:
Po tebi, cirkumizacija koliko sam shvatio nije nikakavo resenje, tj cak je nepreporucljiva jer trajno unistava receptore za uzivanje?
Hoces reci da milijardu ljudi koji su u svetu obrezani, ne osecaju nista prilikom sexa?
Zelis reci da svi komentari i iskustva ljudi koji su to uradili su laz i medijska propaganda?
Hoces reci da je operacija samo trik doktora da ti uzmu novac, a lecenje steroidnim mastima nije jer su one besplatne?

Mene niko nije naterao da idem na operaciju. Kada sam bio mali, doktor je preporucio prilikom kupanja (secam se kao da je juce bilo a nisam bas mlad) da se prevlaci kozica. Ja sam to radio neko vreme a zatim odustao od toga misleci da to nije toliko vazno. Tek kasnije sam shvatio koliko sam pogresio i da mogu da vratim vreme ja bih to praktikovao tada a ne sada morao da nalazim jedino resenje. Kada sam otisao kod doktora, on me na nista nije naterao, rekao mi je da mogu da probam sa mastima ali posto mi je frenulum bio kratak, preporucio je da se radi operacija. Naravno, doktor je urolog u drzavnoj bolnici i nije me kostalo nista osim par participacija od 50 dinara koja se placa u svakom slucaju i nije mi preporucio nijednu privatnu kliniku svojih drugova doktora za procenatat ili sta znam. Uradio sam operaciju kao sto sam ii napisao pre 12 dana. Za sada je sve u redu, skinuli su mi zavoj skroz, znaci setam bez njega, sa penisom u gacama bez ikakve zastite i nista me ne boli. Imam malo cudan osecaj ali nije nista strasno, navikavam se. Sve je ok zaraslo, imam jos jednu malu ranicu velicine 1mm ali ce i to uskoro zarasti ok. Posle pet dana bolovanja, vratio sma se na posao i funkcionisem sasvim odlicno bez ikakvih smetnji (naravno, kao sto sam napomenuo, imam malo cudan osecaj, ali je to normalno. Covek se osisa pa ima cudan osecaj a kamo li da izvrsi operaciju na bilo kom delu tela).
nemoj pogresno da me shvatis, imas pravo na svoje misljenje, kao sto imaju i ostali, ali mi malo smeta kada kazes da svi ostali nisu u pravu a da si u pravu samo ti. Danas sam cuo od koleginice da je sada obavezno da se prilikom pregleda doktora za polazak u skolu proveri i stanje kozice i da ne daju lekarsko uverenje za upis ukoliko to nije u redu. Naravno, mozda nije u redu sada da neko odluci umesto tog deteta koje ne shvata ni sta je to, ni kakve komplikacije mogu da nastanu ukoliko tako ostane, mozda bi bilo bolje da se saceka da ono napuni 18 godina i samo odluci sta ce i kako ce. Ali zar ne mislis da postoje neki kojih ce u tom stadijumu biti sramota da odu kod doktora (ipak je ovo balkan) i izloze svoj problem a radije ziveti u problemu i izlagati se opasnosti i neuzivanju u sexu zbog iste te sramote?
Mislim, slobodno iznesi o meni sta god hoces, nece me nista pogoditi, to ti kazem unapred. Meni je bio problem pre operacije, morao sam to da uradim i nije mi zao (da li ce kasnije, videcemo ali ne verujem)!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1276 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 82, 83, 84, 85, 86

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 43 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: