Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1276 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 86  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 04, 2008 4:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Dec 07, 2005 12:04 am
Postovi: 84
ne znam gde da pitam pa cu ako nemate nista protiv ovde!:D

Ja mislim da imam blazi oblik fimoze i pecka me samo donji deo glavica al vise me brine sto mi je donji deo glavica malo modar !Znaci sam kraj je modar i sta to moze biti jel to zbog fimoze ili nesto drugo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 04, 2008 8:32 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Normalno je da obod glavica bude malo modriji.
Ako imas fimozu ili delimicnu fimozu,postoji vise nacina da to resis a to se sve nalazi u ovoj temi.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 05, 2008 6:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Dec 07, 2005 12:04 am
Postovi: 84
a pa znam to za fimozu procitao sam sve ok samo me to bunilo jel normalno ili ne :) hvala na odgovoru


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 13, 2008 3:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 07, 2007 3:08 am
Postovi: 34
Lokacija: Beograd
Evo da javim,pre 7 meseci sam poceo da citam ovde o fimozi,svakakva iskustva sam procitao,pomazu malo na nervnoj bazi moram priznati.Evo doslo je vreme kad mi je puk'o film,moram definitivno da odem na obrezivanje,ovako vise ne mogu,+ mi je devojka poprilicno "zabrinuta" trenutnim izgledom i funkcijom mog penisa.Nasao sam kliniku u bg gde cu ici,samo cekam da se vrati doktor sa odmora,valjda za koji dan je to.

balacki je napisao:
Moj problem je sto imam fimozu(obrezacu se cim skupim 200eura)


Dodjavola,jel moguce da ovoliko kosta ?! :o :o :o
Sve u svemu,otici cu uskoro i raspitacu se o svemu tome pa vam javljam sta se desava.Ocekujem da idem na operaciju,spreman sam na to psihicki,a i konacno sam skupio volju.Ja se stvarno nadam da oporavak nece dugo trajati (ne racunam prvih 10 dana-2 nedelje muka,to znam sigurno da me ceka j*bacina,neizbezno je) i da cu moci vrlo brzo da se vratim seksualnoj aktivnosti.

Pozdrav do uskoro.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 13, 2008 8:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 03, 2008 7:56 pm
Postovi: 4
@viceroy

I ja sam cekao dosta dugo pre nego sto sam se naterao da odem na operaciju. Stalno sam nalazio sebi neke razloge zasto to da odlozim jos, ali mi je drago da sam to konacno uradio. Proslo je dve nedelje od operacije i mnogo mi je bolje. Poceo sam normalnije da spavam pre par dana, jos je malo neugodno sve, ali nije strasno.
Sto se tice cene, ja sam platio duplo vise u jednoj privatnoj klinici, ali sam potpuno zadovoljan rezultatima. BTW verovatno si ovo vec procitao, ali da ponovim posto je dosta bitno. Opremi se tesnim gacama i zaboravi na bokserice neko vreme. Na operaciju idi obavezno u tesnim gacama.

srecno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 16, 2008 5:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 15, 2008 1:35 pm
Postovi: 2
Lokacija: Vlaška mala
Da li se placa operacija u drzavnoj?
I ja sam dosta odlagao odlazak kod urologa, ali moracu to da obavim u skorije vreme.

_________________
ne zalitaj se, tija znaju finte!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 16, 2008 8:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ne placa se.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 17, 2008 7:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 07, 2008 7:16 pm
Postovi: 25
Evo i ja da se javim... Evo proslo je 9 dana od operacije. Zasad sam zadovoljan. Problema je bilo prva 3 dana, a sada je totalno ok, erekcije nisu bolne, konci su vec poceli da ispadaju, nadam se da ce i krastice, koje su se formirale, da ispadnu uskoro i posle naravno otok do kraja. Cini mi se da je dobro zasad, doktor je zadovoljan i pomalo iznenadjen kako je ispalo. :-)

Inace, najgore je bilo primanje anestezije. Ubedljivo najteze. Mislim da je cak 6 puta mucenik bio izboden. :-(

I da, posle toga, sutradan, skidanje zavoja. Ali, licno, nisam ocekivao da cu ovako brzo biti u normali. Eto, neko moje iskustvo.

I da, radjeno je u bolnici, dakle besplatno. :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 18, 2008 2:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 03, 2008 7:56 pm
Postovi: 4
@blahhh
Drago mi je da se tako brzo oporavljas. Meni je trenutno 19 dan, nocne erekcije me i dalje probude ponekad, ali nije kao u pocetku (svakih sat-dva). Konci su poceli da ispadaju, imam jako mali otok. Meni primanje anestezije nije bas tesko palo. Prvo su ga namazali necim, pa sam posle primio par uboda koje sam jedva osetio. Operacije je radjena laserom tako da nije bilo puno krvarenja i zavoja. Stavljena mi je samo gaza koju sam prvih nedelju dana menjao sam i posle toga mi je bilo opusteno bez nje. Trenutno je glans jos osetlji, tako da ne mogu da docekam trenutak kad cu moci ponovo da se prebacim na bokserice. Sad je jos uvek neugodno bez tesnih gaca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 19, 2008 12:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 07, 2008 7:16 pm
Postovi: 25
Da, stvarno. Prvih par dana nisam spavao ni po 2 sata, ali je brzo i to proslo. Eto, jedino me nervira otok. Nije veliki, ali smeta. Doduse, spada svakog dana, vidljivo, ali bih ipak teo da to sto pre prodje. Meni je doktor rekao da ispiram hipermanganom i to i radim 2-3 puta na dan. Pitao sam ga da li treba nesto da pijem za otok, dok je on rekao da ne treba nista i da ce samo to proci. Glans je se navikao, ocigledno, pa i nije neka muka. :)

P. S.
Jesi li ti pio sta za otok i kako je kod tebe islo ?

Da znam za koliko da ocekujem da spadne. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 19, 2008 1:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 03, 2008 7:56 pm
Postovi: 4
Nisam pio nista za otok. Doduse nije bio nesto velik otok, ali sada ga skoro da i nema. Pio sam samo antibiotike prvih nedelju dana posle operacije i do pre neki dan mazao hloramfenikolom. I kod mene se glans dosta privikao ali nije nije mi bas prijatno bez tesnihijih gaca. Bokserice nosim samo dok spavam posto mi tako udobnije. U svakom slucaju najgori period sam izgurao i drago mi je da sam konacno to resio. Taj zahvat mi je visio nad glavom skoro pola godine.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 20, 2008 9:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 07, 2008 7:16 pm
Postovi: 25
Jedno pitanje za Amfibiju...

Uradjena mi je cirkumcizija pre 12 dana. Doktor je prepisao ispiranje hipermanganom. Ja sam ga pitao da li da pijem nesto za otok, i on je rekao da nema potrebe, da ce proci samo. E sad, otok spada, ali ne bas brzo, pa me interesuje ima li neko sredstvo kojim se moze ubrzati spadanje otoka ?

Naravno, da nema stetne posledice.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 22, 2008 1:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
tbl Chymoral forte 3x2 ali sada je vec kasno,trebao si da uzimas od operacije.
Otok nije opasan,tako da nema veze.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 25, 2008 6:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 25, 2008 6:41 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima,
posto ima slican problem kao i vecina na forumu procitao sam dosta o ovoj temi i upoznat sam s svime zamolio bih za brojeve telefona ordinacija gde ste vi obavili ovaj zahvat na PP naravno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 27, 2008 1:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 27, 2008 11:05 am
Postovi: 2
exal1 je napisao:
Pozdrav svima,
posto ima slican problem kao i vecina na forumu procitao sam dosta o ovoj temi i upoznat sam s svime zamolio bih za brojeve telefona ordinacija gde ste vi obavili ovaj zahvat na PP naravno

Takodje istu molbu bih uputio svim osobama koje su imale ovaj problem i resile ga. Koja privatna ordinacija u Bogradu, kontakt telefon/e-mail, itd. Naravno na Privatnu Poruku. Puno bi mi znacilo.
Hvala unapred svima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1276 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 86  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 92 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: