Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Razni problemi sa potencijom
PostPoslato: Pon Feb 08, 2016 8:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 23, 2016 9:15 pm
Postovi: 12
aaaca je napisao:
То јесте тежак посао али имаш само тај један живот тако да мораш да гураш даље.


Videcemo kako ce biti. Neke stvari jednostavno nisu do mene, pokusavam ja i guram, ali jednostavno nekad nije do mene i zbog toga mi je potrebna strucna psiholoska/psihijatrijska pomoc, a pitanje je i koliko ona moze da ucini da mi bude bolje.
Nego, javljam se da kazem da je promena leka dovela do toga da sam primetio prva poboljsanja u vezi sa potencijom. Videcemo kako ce to ici na kraju. Moram i ja malo da se ogranicim u smislu toga da ne masturbiram svaki dan kao sto sam to ranije cinio i mislim da ce sve sa te strane biti ok. Mislim da su me prosle te godine kada sam mogao da masturbiram svaki dan i da mi to donosi zadovoljstvo.
A sto se tice druge, psihicke, strane, tu sam u velikom bedaku i ne znam da li da verujem da ce mi biti bolje, jer sam probao sve moguce lekove/doktore, itd, i nista ne uspeva, meni je samo jos gore, ali dobro, mozda ce sa ovom novom doktorkom biti bolje, videcemo. I ja treba da nastavim da radim na sebi, pa i pored toga sto ne uspeva. Ima svakako "materijala" za rad na sebi kod mene. U svakom slucaju, trudim se da ne ocajavam, mada da sam u velikoj dubokoj depresiji, to stoji.
Hvala puno na svim savetima.

Or_I je napisao:
mozda na ovom sajtu resenje problema sa potencijom http://kamagragel.xyz/kamagra

Hvala puno na predlogu. Imacu to u vidu, medjutim, meni su lekovi unistili potenciju i depresija, pa gledam da "izlecim" i jedno i drugo, pa da mi se potencija vrati, a kao sto sam napisao gore, vraca se izgleda polako. Bar se nadam.

Mozda nekome ko je u depresiji a ko ima problema sa potencijom, ovi moji postovi budu korisni da utvrdi uzrok tih problema (lekovi, depresija - kao sto ja mislim da je kod mene, na primer...).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Razni problemi sa potencijom
PostPoslato: Uto Feb 09, 2016 12:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Док решење будеш тражио у лекарима и таблетама, нећеш га наћи.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Razni problemi sa potencijom
PostPoslato: Sre Feb 10, 2016 10:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 23, 2016 9:15 pm
Postovi: 12
Gde da ga trazim? Ja cu pokusati, pa sta bude.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Razni problemi sa potencijom
PostPoslato: Sre Feb 10, 2016 10:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 23, 2016 9:15 pm
Postovi: 12
Ne znam kako da editujem prethodni post, pa se izvinjavam zbog dve uzastopne poruke.

Zaboravio sam da napisem da mi je na zadnjem pregledu dijagnostifikovan emocionalni poremecaj licnosti (popularno "granicni").


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Razni problemi sa potencijom
PostPoslato: Čet Feb 11, 2016 9:46 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Neoniej je napisao:
Gde da ga trazim? ...

У себи.

Треба да промениш начин понашања и размишљања, бавиш се неком физичком активношћу, правилно се храниш...

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Razni problemi sa potencijom
PostPoslato: Pet Feb 12, 2016 1:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 23, 2016 9:15 pm
Postovi: 12
Mislim da imam poverenja u dr da ce uspeti da mi pomogne da sam, uz njenu pomoc - ponavljam, prevazidjem probleme koji me muce. Radim sa njom na tome, na promeni nacina ponasanja, radim sa njom i sa psihologom na promeni nacina razmisljanja. Ne mogu oni to da ucine umesto mene, do njih je da mi daju savete, a na meni je da li cu uspeti da usvojim te savete. Iskreno, plasim se da necu uspeti, ali isto tako iskreno i verujem da cu uspeti. Postoji kombinacija i straha i vere. Pa sta bude. Ja cu da se trudim da se promenim. Pa sta bude.
Sto se tice pravilne ishrane, tu zaostajem, moram da priznam, i pogotovo zaostajem za fizickom aktivnoscu. Ishranu nekako i mogu da dovedem u red, ali za fizicku aktivnost ne znam sta cu za sad, bar dok je hladno vreme, imam ideju za kasnije. Moracu postepeno da idem, ne mogu sve probleme da resavam odjednom. U svakom slucaju, sad mi je i bolje pa sam ovako optimistican (to je verovatno zato sto sam ustao u 8h umesto u 12h kad obicno svaki dan ustajem). To je jedna od stvari na kojoj radim, da svaki dan ustajem ranije, a ne da spavam po ceo dan. Mnogo ima problema, moram da idem postepeno. Imam i visok ego sto me sputava u mnogo cemu, ali nadam se da cu uz mentalni i fizicki rad uspeti i njega i sve ostalo da prevazidjem. I uz pomoc medikamenata.

Promenila mi je dr sad antipsihotik, pa ne znam kako ce biti sa problemima sa potencijom, ali nadam se da ce sve biti u redu. Danas sam, nakon dosta vremena, optimistican bar malo, ali znam da jos mnogo treba da radim na tome da bih dosao u ono mentalno stanje kakvo zelim da imam, tako da ovo malo poboljsanje danas ne mora nista da znaci.

Necu se vise javljati na ovoj temi, jer mislim da vise nema potrebe iako su problemi prakticno i dalje tu (nadam se da cu uspeti da ih resim), i zbog toga da ne "jadikujem" vise sa mojim psihickim problemima, i zbog toga sto mislim da sam utvrdio uzrok mojih problema sa potencijom. Hvala svima koji su se javili, posebno @aaaci. Ako neko bude hteo da me kontaktira, neka mi posalje privatnu poruku. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Razni problemi sa potencijom
PostPoslato: Pet Feb 12, 2016 2:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Само гурај напред, друже. Живот је пред тобом и увек ће бити проблема. Треба их решавати и то је то.

И само да ти напоменем нешто. Рекао се да радиш "са њоме на томе". Само немој да обрнеш па да буде "на њој са тиме". :wink:

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: