Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 66 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Tema posta: ...
PostPoslato: Uto Feb 17, 2009 1:54 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 1:47 am
Postovi: 1
prije cca 4 tjedna operirao sam fimozu...sve je proslo vise manje bolno ali uredu,jedino sto me sad zabrinjava jest kad ste vi, koji ste prethodno operirani, usli u (bilo)kakve seksualne odnose-tj..nakon koliko vremena od otpadanja savova.e da i dali ste koristili kakve kreme za manju iritaciju...puna vam hvala unaprijed...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 24, 2009 10:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 16, 2004 1:32 am
Postovi: 11
Lokacija: Mladenovac
Ja se vec nesecam, ali mislim da je to bilo posle mesec dana, nisam koristio nikakva sredstva niti kreme, ti bi mogao mozda da koristis kondom ako se ne osecas bas sigurno, to ti je ok po meni. Mislim proces zarastanja je razlicit od osobe do osobe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ranice na prepucijumu
PostPoslato: Pet Jul 10, 2009 2:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 10, 2009 1:13 pm
Postovi: 38
Lokacija: Novi Sad
Uffffff, ovako, već sam postavio ovo pitanje u jednoj drugoj temi ali sad ću i ovde, interesuje me da li da se obrezujem ili ne???
A evo ga i copy-paste:

Ovako, već 2-3 meseca mi se dešava da usled sexualnog odnosa dobijem ranice na prepucijumu, u pitanju su male ranice koje peku pri uriniranju, pri penetraciji u partnerku, navlačenju prepucijuma... Kao redovna krasta na nekom zglobu, čim se zblob savije ona pukne i opet se otvori (i onda peče), tako od prilike izgleda i moj problem...
Takođe sam primetio da mi se to desi u momentima prve penetracije u nju (tada to ne osetim bolno, ali po završetku odnosa kad izgubim erekciju osetim), na početku sam mislio da nije dovoljno vlažna ali se ispostavilo da nije do toga, dešava se i kad je vlažna...
Da li je moguće da mi je glans penis u erekciji širi nego što to prepucijum može da izgrži ili je do nečeg drugog?
Ovo mi zaista predstavlja problem i u krajnjoj liniji razmišljam da se obrežem ako će mi to pomoći...
Imam 24 godine i česte seksualne odnose sa partnerkom (samo sa njom) od prilike oko 4 puta nedeljno i to po 2-3 puta...

Ima li neko ideju o čemu se radi?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=dyxURBVW_MU


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ranice na prepucijumu
PostPoslato: Pet Jul 10, 2009 2:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 10, 2009 1:13 pm
Postovi: 38
Lokacija: Novi Sad
Ovako, već 2-3 meseca mi se dešava da usled sexualnog odnosa dobijem ranice na prepucijumu, u pitanju su male ranice koje peku pri uriniranju, pri penetraciji u partnerku, navlačenju prepucijuma... Kao redovna krasta na nekom zglobu, čim se zblob savije ona pukne i opet se otvori (i onda peče), tako od prilike izgleda i moj problem...
Takođe sam primetio da mi se to desi u momentima prve penetracije u nju (tada to ne osetim bolno, ali po završetku odnosa kad izgubim erekciju osetim), na početku sam mislio da nije dovoljno vlažna ali se ispostavilo da nije do toga, dešava se i kad je vlažna...
Da li je moguće da mi je glans penis u erekciji širi nego što to prepucijum može da izgrži ili je do nečeg drugog?
Ovo mi zaista predstavlja problem i u krajnjoj liniji razmišljam da se obrežem ako će mi to pomoći...
Imam 24 godine i česte seksualne odnose sa partnerkom (samo sa njom) od prilike oko 4 puta nedeljno i to po 2-3 puta...

Ima li neko ideju o čemu se radi?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=dyxURBVW_MU


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 10, 2009 2:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 10, 2009 1:13 pm
Postovi: 38
Lokacija: Novi Sad
Što više čitam to sam sigurniji da ima problem kai što su imali Zjee i Topan :(

Mislim OK što su momci zadovoljni, svaka čast, ali brate moj, da mi neko prčka oko glavića :evil: AAAAAAAA...

Kakav sam ja seljak, uffffffff idem kod urologa u ponedeljak pa ćemo videti :(

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=dyxURBVW_MU


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 10, 2009 6:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
samo hrabro :lol:

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 66 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: