Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Rane na spoljnom delu kozice penisa - MOLIM VAS POMOC!
PostPoslato: Ned Nov 11, 2018 9:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 11, 2018 9:37 pm
Postovi: 3
Pozdrav, nakon intenzivnijeg odnosa sa devojkom, koza na penisu mi se (barem mi se tako cinilo u prvi mah) "izderala". U istom odnosu bilo je i analnog seksa tako da je mozda i tu nesto uticalo. Ranije mi se desavalo da mi se kozica izdere nakon previse mastrubacije (jbga, sta sad :D) ali je to prolazilo veoma brzo i nije mi predstavljalo nikakvu smetnju.

Kozica na samom vrhu penisa, ima rane poput posekotina koje me bole kada zarastu, jer zarastu dok je penis opusten, i onda kada zelim da pisam, te rane koje su delimicno zarasle(barem mislim) se ponovo sire i krastice (doduse nisu jos stigle da se obrazuju) pucaju. Saljem vam sliku kao prilog, ako treba jos informacija samo recite. Kod doktora moram pod hitno ali trenutno nemam knjizicu (imacu kroz par dana), pa ako ima neko da je imao slican problem molim vas pomagajte.

Slika: https://imgur.com/a/CZ03KTd


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rane na spoljnom delu kozice penisa - MOLIM VAS POMOC!
PostPoslato: Ned Nov 11, 2018 10:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 04, 2018 12:55 pm
Postovi: 18
Kožica ti verovatno puca zato što je uska. Na slici se ne vidi dobro, pošto je iz previše krupnog plana, ali kao da imaš suženje baš na mestu gde su ti nastale ranice. Da li imaš problema sa prevlačenjem kožice? U svakom slučaju, to nije dobro da se dešava jer sa svakim zarastanjem i stvaranjem (mikro)ožiljaka elastičnost kožice se smanjuje i situacija se samo pogoršava. Posavetuje se sa lekarom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rane na spoljnom delu kozice penisa - MOLIM VAS POMOC!
PostPoslato: Ned Nov 11, 2018 10:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 11, 2018 9:37 pm
Postovi: 3
Pozdrav i hvala na brzom odgovoru.
Rane se prostiru gornjim delom kozice penisa (gledano iz pticije perspektive), i malo na zakrivljenjima, na donjem delu penisa ne. Nemam problema sa prevlacenjem i nisam nikada imao osim sada kada, kao sto sam spomenuo, ove rane pomalo zarastu, pa kada prevlacim ponovo one opet pucaju i tako u krug, inace nikada nisam imao takvih problema.

Mislite li da je mozda samo fizicko ostecenje ili da je neka bakterija, gljivica, sta vec?
Kao sto sam vec rekao, pre sam imao poderotine nakon intenzivnog seksa ali nisu bile uopste ovako velike rane i zarastale su u periodu od nekoliko dana.

S obzirom da nemam trenutno zdravstvenu da li imate neki savet za neku kremu ili tako nesto? Knjizicu cu imati u narednih par dana ali bih do tada da nekako saniram ovo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rane na spoljnom delu kozice penisa - MOLIM VAS POMOC!
PostPoslato: Pon Nov 12, 2018 1:37 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Најбоље би било када би могао да набавиш "Прополис крему" коју прави "Пчеларска кућа Ковачевић". Њоме да мажеш ране неколико пута дневно и прилично брзо би зарасло.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rane na spoljnom delu kozice penisa - MOLIM VAS POMOC!
PostPoslato: Pon Nov 12, 2018 9:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 04, 2018 12:55 pm
Postovi: 18
Garibald je napisao:
Pozdrav i hvala na brzom odgovoru.
Rane se prostiru gornjim delom kozice penisa (gledano iz pticije perspektive), i malo na zakrivljenjima, na donjem delu penisa ne. Nemam problema sa prevlacenjem i nisam nikada imao osim sada kada, kao sto sam spomenuo, ove rane pomalo zarastu, pa kada prevlacim ponovo one opet pucaju i tako u krug, inace nikada nisam imao takvih problema.

Mislite li da je mozda samo fizicko ostecenje ili da je neka bakterija, gljivica, sta vec?
Kao sto sam vec rekao, pre sam imao poderotine nakon intenzivnog seksa ali nisu bile uopste ovako velike rane i zarastale su u periodu od nekoliko dana.

S obzirom da nemam trenutno zdravstvenu da li imate neki savet za neku kremu ili tako nesto? Knjizicu cu imati u narednih par dana ali bih do tada da nekako saniram ovo.


Rane meni izgledaju kao da je koža popucala, a ne kao oderotina. Ako nemaš problema sa prevlačenjem, moguće da je da imaš, ili si imao, gljivičnu infekciju zbog koje ti se koža suši, pa zbog toga puca. Da li si primetio nešto takvo? Guljenje ili perutanje kože na tom mestu? Svrab? Crvenilo? Fleke? Dok se ne javiše lekaru, možeš da probaš tu propolis kremu za brže zarastanje, neku kremu koja će da ti hidratizuje kožu, a ako sumnjaš na gljivice, Canesten ili Canespor. Svakako se javi dermatologu ili urologu pošto ti se stanje ponavlja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rane na spoljnom delu kozice penisa - MOLIM VAS POMOC!
PostPoslato: Pon Nov 12, 2018 8:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 11, 2018 9:37 pm
Postovi: 3
rain-man je napisao:

Rane meni izgledaju kao da je koža popucala, a ne kao oderotina. Ako nemaš problema sa prevlačenjem, moguće da je da imaš, ili si imao, gljivičnu infekciju zbog koje ti se koža suši, pa zbog toga puca. Da li si primetio nešto takvo? Guljenje ili perutanje kože na tom mestu? Svrab? Crvenilo? Fleke? Dok se ne javiše lekaru, možeš da probaš tu propolis kremu za brže zarastanje, neku kremu koja će da ti hidratizuje kožu, a ako sumnjaš na gljivice, Canesten ili Canespor. Svakako se javi dermatologu ili urologu pošto ti se stanje ponavlja.



Upravo tako, koza i jeste suva i deluje kao da je popucala. Bice da su gljivice ja bih rekao, kandida mozda?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: