Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem posle tretmana Podophyllinom
PostPoslato: Uto Jun 30, 2015 3:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 30, 2015 2:56 pm
Postovi: 1
Dobar dan svima.

Zelim ovde da podelim svoj problem i upitam za savet one koji su strucni, ili koji su imali slicna iskustva.

Pre desetak dana bio sam kod urologa, jer sam primetio tri sitne bradavice na kozici penisa. Dve su bile spolja, jedna unutra. Posumnjao je da su kondilomi, i dobio sam podophylllin mast od 12% kao tretman. Uputstvo je bilo da stavim malo na njih svaka 2 dana, po max 2 sata i posle toga dobro operem. To sam i cinio 3 puta, i primetio sam da nestaju, ali posle zadnjeg tretmana uvideo sam da mi se susi kozica pri vrhu penisa, kao i sam glavic. Prestao sam sa tretmanom i ponovo otisao kod urologa. Za vikend, ta 3 dana kada nisam mazao, iz dana u dan mi je bilo - recimo sve gore. Glavic je svrbeo, malo boleo i pekao. Sam vrh glavica je postao crven, kao da je u pitanju opekotina, takodje i kozica pri vrhu, vidim dve male ranice kada je povucem, jer ispada kao da koza tu puca.

Posto je samo vrh glavica crven, recimo u obimu od 2 ml. a sve okolo je belo, urolog je posumnjao na gljivice. Dobio sam Canesten mast da mazem na njega, kao i Hemomycin antibiotik, 2 tablete odjednom na dan da uzimam. Moram priznati, da za 3 dana koliko to koristim, ne izgleda nista bolje, samo posle tretmana Canestenom, osetim kratko olaksanje, ali peckanje i svrab, narocito na vrhu penisa se kratko vreme kasnije - nastavljaju?

Imam uskoro kontrolu, ali zanima me takodje misljenje drugih osoba? Da li je moguce da su u pitanju opekotine jer je ta mast koju sam koristio veoma agresivna, i sta raditi dalje?

Unapred zahvalan.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 48 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: