Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 40 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Problem sa kozicom glavica penisa
PostPoslato: Uto Jul 17, 2012 1:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2012 12:47 am
Postovi: 6
Pozdrav!
može pitanje??
nisam domaći al dobro imam slične probleme o kojima me je sram pa ću nekak to ovdje reći.
sad ko zadnji retard s 24god kao još nevin sam se sjetio otići urologu i vidjeti dal moram obaviti frenulotomiju ili nedaj bože obrezivanje.Naime penis tj. kožica istog se može navući preko njega u opuštenom stanju no frenulum je sprečava pa glavić ide prema dolje.U erekciji je mogu prevući ispod glavića al ono šta ja znam max. centimer i pol dalje nejde neg se stvori ko prsten i zateže.

sutra se naručuem urologu,bojim se ovog ko crnog vraga,imam nizak prag tolerancije tako da neznam kako ću ovo izvesti jer mi se uz sav vrag i ovo hrpetina groznih stvari izdešavala u zadnje vrijeme tako da sam jako nervozan,ljut i bjesan i psihički nestabilan.
Makar znam da nikad ni neću imat spolne odnose s djevojkama(heteroseksualac sam) ovo bih u radio da budem barem donekle ´´normalan˝˝

nadam se da će se netko udostojti odgovorit

Hvala!

Pročitaj više: urologija/problem-frenulom-t10750-405.html#p303354#ixzz20pWn3d2C


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa kozicom glavica penisa
PostPoslato: Ned Okt 28, 2012 7:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 28, 2012 6:55 pm
Postovi: 1
Zdravo imam 17 godina i hteo bih da postavim pitanje povodom kozice penisa.U principu bukvalno kada je penis opusten mogu da skinem kozicu do glave penisa,ali kada je nadignut(ne znam kako drugacije da se izrazim):D,pri pokusavanju navlacenja kozice javlja se bol i nemogu da skinem kozicu do glave penisa,i nisam siguran da li je to ok i hocu li imati problema prilikom odnosa itd,unapred hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa kozicom glavica penisa
PostPoslato: Čet Avg 22, 2013 10:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 16, 2013 11:07 am
Postovi: 8
Zdravo.Imam 21 godinu,i imam problem..nadam se da nije veliki ali opet da znam.Skoro sam prevukao kozicu preko glavica,ali je nisam vratio, i tako je bilo 2,3 dana i ta kozica je strasno otekla u obliku prstena ispod glavica.Otisao sam urologu i on mi je to vratio,ali je bolelo mnogo.Napravio je mali rez i kada je vratio kozicu usio je.Sada posle nedelju dana sam sam sklonio konce,ali ne mogu nikako prevuci kozicu preko glavica,ni kada je opusten ni kada je u erekciji...Cini mi se da malo zapnem prevukao bih,ali ocu da to radim bez nekog prevelikog naprezaja,kao sto svi rade.Mozete li mi dati neki savet???Pisete o nekim vezbama da se kozica rastegne,pa me zanima kako se rade te vezbe???


UNAPRED HVALA!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa kozicom glavica penisa
PostPoslato: Čet Jan 09, 2014 12:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 09, 2014 12:25 am
Postovi: 4
Imam jedno pitanje,imam 16 godina,da li je normalno da mi kozica bude stalno preko glavica(glavic se ne vidi,zatvoren je).Naravno,prilikom kupanja ja mogu da izvučem glavic iz kozice.Ali jedino kad se kupam,tako mi stoji,pa se pitam da li je to normalno i dobro


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa kozicom glavica penisa
PostPoslato: Čet Jan 09, 2014 1:04 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Normalno je, ako se uvek prevlači bez zapinjanja sve je ok.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa kozicom glavica penisa
PostPoslato: Sub Maj 24, 2014 2:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 24, 2014 2:35 pm
Postovi: 1
Pozdrav, imam 16 godina i mislim da imam slican problem sa kozicom, sad ne znam da li je to to.Naime, meni je sa donje strane penisa kozica koja spaja glavic i telo penisa spojena malo vise, i pri erekciji malo mi vuce glavic ka dole.Da li je to normalno, ako ne da li se moze resiti bez intervencije lekara?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa kozicom glavica penisa
PostPoslato: Sub Maj 24, 2014 6:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Ako ti pravi problem treba da se rešava.

Po opisu liči na kratak frenulum, a tu jeste najbolja opcija intervencija lekara.

Nekad se desi da samo pukne prilikom odnosa, pa kad zaraste ili se reši, ili bude isto/gore pa onda kod lekara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa kozicom glavica penisa
PostPoslato: Pet Jan 08, 2016 12:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 05, 2016 3:07 pm
Postovi: 14
Imam problem sa kozicom kada se kupam crvena je akada se osusim pocinje da se krljusta. Imali kakva pomada puder za mene. Pomoc pliz.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa kozicom glavica penisa
PostPoslato: Uto Jan 12, 2016 2:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 12, 2016 1:58 am
Postovi: 2
Imam jedan problem sa kozicom glavica ja je svucem skoro do samog kraja i tu na milimetar id kraja isto kao zalepljeno cak se vidi belo kao prsten oko glavica... Sad me zanima kako to da uklonim ja sam cuo da se to malo jacim nasilnim potezom pocepa... Molim vas odgovorite mi !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa kozicom glavica penisa
PostPoslato: Pon Jul 23, 2018 1:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 23, 2018 12:50 pm
Postovi: 2
Imam dosta velikih problema sa penisom, ovako, previse je suv, kozicu sam uspeo jednom ili dva puta da prevucem preko glavica ali sa velikim problemima zato sto je kosuljica previse uska cak i posle tih prevlacenja posle 2-3 min opet isti problem....Glavni problem je nemogucnost prevlacenja kozice preko glavica jednostavno ne mogu, plasim se da kada bih u buduce imao seksualni odnos da necu da mogu najiskrenije, plasim se da odem kod doktora zato sam se prvo ovde obratio a i posteno malo me je sramota a i strah posto se plasim operacija i kada smo kod toga da li uspavljuju kada operisu??
Nisam napomenuo kada sam prevukao kozicu preko glavica okolo glavica je bilo nesto belo i to je ubrzo skorelo nisam mogaao da skolonim zato sto mi je glavic preosetljiv i osecao sam bolove pri svakom pomisljanju na dodir?? Ocekujem odgovor i pomoc


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 40 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: